Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valahol utána lehet nézni a...

Valahol utána lehet nézni a Coca-Cola új promóciójának hogy milyen nevek vannak az üvegeken?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy van-e a neten olyan lista ahol kigyűjtötték azokat a neveket amiket fel tettek az üvegekre.
2013. máj. 10. 11:11
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
Zakariás van?
2013. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
Láttam: Gabriella, Roland, Bence, Tamás, Ildikó, Szabolcs, Zsolt, Sándor, István, Melinda, Laura, Gergő, Árpád, Vivien, Cimbi, DJ, VIP, Mama, Haver, Papa, Tesó, Partyarc, Rocksztár
2013. jún. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:

[link]


én ezt találtam tessék :)

2013. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:

[link]

itt megtudjátok nézni mik vannak! :)

2013. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
Az előző válaszoló által linkelt oldalon nincs minden név. Én ilyeneket biztos hogy láttam: Luca, Mátyás, Edina, Gábor, Imre, Tamás, Balázs, Nikolett, Alexandra, Laura, Veronika, Mariann, Fanni Ivett
2013. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
köszönjük a linket, bár nekem ez a lista kicsit sántít :D ugyanis eszerint elvileg elég különleges nevek is szerepelnek rajta, míg sokkal gyakrabban előfordulóak viszont nem, amit én már kapásból cáfolnék, akárcsak az előttem szóló...
2013. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
Hello ha valaki Mártonost lát akkor lécci szóljon !!(lehetőleg Pécsen) fontos előre is köszi:DD
2013. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
Nekem is kéne ilyen lista, de ez amit ideküldtek rossz. Most komolyan Bíborka? És az Anna nincs is rajta? Egy barátnőmnek az kellett, én találtam... Nekem még kéne esetleg Miranda (ha az van valahol.....), Emese, Ildikó, Judit, István... Ha lát valaki szóljon...
2013. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
2013. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:

Gyertek ide:

[link]


A lista folyamatosan frissítve van, így sokkal hitelesebb. Ha megírod azt, amit már láttál és nincs a listában, akkor másoknak segítesz. Ha más is megteszi ezt, akkor ő Neked segít :)


Egyszerű, de nagyszerű! Így mindenki tudni fogja, ha keres egy nevet, hogy létezik-e.


Üdv.

2013. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!