Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fehér mogyorókrémet lehet...

Fehér mogyorókrémet lehet valahol kapni? Milyen márkában?

Figyelt kérdés

Régen lehetett a sparban kapni saját márkásat, sokkal jobban szeretem a kakaós változatnál. Most tescoban találtam félig fehéret, de csak poharasat, nagyon drágán, nutkao márkában. Net szerint létezik nutkao bianco, de fogalmam sincs, honnan szerezhetném be.


Milyen változatok vannak még?


Illetve ha megcsinálnék egy házi receptet, csak simán kihagynám a csokit/kakaót belőle, sikerülhet?


Köszi!



#nutella #fehér mogyorókrém #nutkao
2013. máj. 7. 10:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megtaláltam, van Lino ladaban is, ezt még nem kóstoltam, de a kombináltban fini a fehér :-)

[link]

2013. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

illetve van még Szerbiában a Cipiripi nevű mogyorókrém, ami szintén finom, de abból csak a kombinált változattal találkoztam még.

Szóval: Szerbiában Eurocrem vagy Cipiripi

Horvátországban meg Lino lada

:-)

sok sikert és jó nassolást :-)

2013. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a sok segítséget! ^^
2013. máj. 8. 08:24
 14/14 A kérdező kommentje:
Vééégre, kaptam egy üveg Lino Lada-t! Fenséges! :) Remélem, tudok majd utánpótlást szerezni. Ismerősöm kb. a 4. boltban talált rá, mindenfelé csak csíkos volt.
2013. júl. 1. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!