Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fehér mogyorókrémet lehet...

Fehér mogyorókrémet lehet valahol kapni? Milyen márkában?

Figyelt kérdés

Régen lehetett a sparban kapni saját márkásat, sokkal jobban szeretem a kakaós változatnál. Most tescoban találtam félig fehéret, de csak poharasat, nagyon drágán, nutkao márkában. Net szerint létezik nutkao bianco, de fogalmam sincs, honnan szerezhetném be.


Milyen változatok vannak még?


Illetve ha megcsinálnék egy házi receptet, csak simán kihagynám a csokit/kakaót belőle, sikerülhet?


Köszi!



#nutella #fehér mogyorókrém #nutkao
2013. máj. 7. 10:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve fehér csokival a recept esetleg sikerülhet?
2013. máj. 7. 10:29
 2/14 anonim ***** válasza:

Én eddig még csak olyat láttam ami ilyen csíkos. Félig barna félig fehér színű krém volt.

Csak sima fehér krémet még sosem láttam a boltokban!

Szerintem a fehér színű az már nem is mogyorókrém, hanem tejkrém.

2013. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Anno - kb. 10 éve - az a sparos mogyorós volt. Kettő márkát találtam neten, ami most is van, csak fogalmam sincs, be lehet-e valahol szerezni: [link]


[link]


Látom, hogy az utóbbi megrendelhető, de "kicsit" sokba jönne ki szállítással, még nagy mennyiségben is...

2013. máj. 7. 10:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez a második ez fehér csoki krém! Ezt házilag is el lehet készíteni!
2013. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég!

Végre találtam egy pozitív érvet, ami miatt jó Szerbiában élni :-)

Nálunk van egy nagyon finom Eurocrem nevű mogyorókrém, több évtizedes múltra néz vissza, és sokáig csak a klasszikus fele barna-fele fehér verziót gyártották, de néhány éve van külön barna és fehér.

Ha van erre ismerősöd, tud neked szerezni.

2013. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De jó!! Nagyon köszönöm! Nem messze lakom Szerbiától, néha szoktunk a Duna töltésén biciklizni. Most már legalább tudom, mit vegyek ott. :) Milyen boltokban kapható?
2013. máj. 7. 15:04
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és örülök, hogy segítettem abban, hogy meglásd a pozitívumot Szerbiában. ;)
2013. máj. 7. 15:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Rákerestem az eurocrem-re, és találtam mégegyet, ami hasonló: Lino lada. Az horvátországi vagy szerbiai? (Horváto-ban többet járunk.)
2013. máj. 7. 15:17
 9/14 anonim ***** válasza:

a Linolada horvát, abból errefelé csak barna-fehér kombót kapni, de lehet van tiszta fehér is

Eurocremet minden boltban találsz, a legkisebbekben is, mert ez itt olyan alap, minden gyerek imádja :-)

2013. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

eurocrem - ez a csak fehér

[link]

2013. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!