Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen márkában lehet ENYHE...

Milyen márkában lehet ENYHE olivaolajat kapni?

Figyelt kérdés
Majonézt szeretnék készíteni, és ugye ahhoz nem jó az elég erős ízű hidegen sajtolt extra szűz olivaolaj de azt hallottam kapni enyhe ízű változatot is, de boltban még nem láttam ilyet. Milyen márkanéven keressem?
2011. dec. 17. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Majonézhez nem szabad olivaolajat használni, csak napraforgóolajat. Olyan olivaolaj nincs, aminek nincs ize, és a majonézben az igen zavaró.
2011. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok: Találtam extra light olivaolajat, a Borgese gyártja, és ugyanolyan enyhe íze van mint a napraforgóolajénak, csináltam is vele majonézt és nagyon finom lett, semmi mellékíz :)
2011. dec. 18. 20:37
 3/3 Cooper73 válasza:

Mi egy görög prémium kategóriás extra szűz olivaolajat forgalmazunk és van is olyan vásárlónk, aki pont majonéz készítés miatt vásárol tőlünk. Érdemes kipróbálnod. webcímünk: www.pithari.hu

Facebook: facebook/pithari

Sajnos a weboldalunkat 1 hónapon belül másodszor törték fel és 1-2 nap kell a helyrehozáshoz, de facebook-on is rendelhetsz. Oda is kiírtam az árakat. Mivel tökéletes íze van és nincsen semmi rossz utóíze biztos ízleni fog. Eddig 100%-os a vásárlói elégedettség. Azonban, ha mégis úgy érzed nem felel meg neked a minősége, pénzvisszafizetési garanciát adunk.

2011. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!