Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kaptam kapirgálós, házi...

Kaptam kapirgálós, házi tojást, de eléggé tyúkszxros. Ti hogy mosnátok meg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hideg vízet folyatok rá és 1 tiszta mosógató szivacs érdes felével ovatosan ledörzsölöm . aztán a szivacsot kidobom ..
2013. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a víz alatt.
2013. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan áztathatod is 5 percig hideg vízben, akkor nem kell olyan erősen sikálni, nem törik szét olyan könnyen.

Mert elég, ha egy tojás széttörik a fészekben, mind olyan lesz, és az úgy rátud száradni, nehéz megmosni.

2013. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 doboszoli ***** válasza:
Közvetlenül felhasználás előtt, ahogy az első írja.
2013. márc. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
persze és majd minden sikáláshoz új szivacs.... hahaha
2013. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 doboszoli ***** válasza:

Nem kell új szivacs, utána kiválóan alkalmas tányért, poharat mosogatni..))

Alapból: sz@ros tojást nem veszünk, a tojást nem mosni kell, hanem tisztán megtermelni. Ha muszájból ilyen van, akkor az előző válaszom lép életbe.

2013. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vette, kapta....:)

Jogos, úgy kell tartani a tyúkot, hogy tiszta legyen a tojás. Nekünk ha mégis piszkos lesz, mert a tyúkok eső után is kint kapirgálnak, aztán mennek tojni, tisztán adom ajándékba is.

Nagyon pazarló nőszemély vagyok, mert azt a szivacsot már nem használom másra. Még én csodálkozom, hogy nem vagyok milliomos...:) Jó lenne még az a szivacs habfürdőzéshez, mosogatáshoz is.

2013. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!