Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy valamit nem szerettek és mégis néha megkívánjátok?

Figyelt kérdés
Én pl nem szeretem a lekváros pirítóst, mégis múltkor egy filmben láttam, hogy valaki azt evett és annyira megkívántam. Ettem is és nagyon jól esett :) azóta sem szeretem egyébként, de én ezt nagyon érdekesnek tartom, hogy az ember vmit nem szeret és mégis néha megkívánja, nem?
2013. márc. 18. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen!:)

Fél évente egyszer főzök egy nagy lábos paradicsomos káposztát, és meg is eszem,holott nem igazán szívlelem!:)

2013. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Igen. Évente egyszer a tejbedarát, de mindig csak egy kanállal eszek belőle :)
2013. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, amikor anno életmódváltásba kezdtem, és lemondtam a finomított szénhidrátokról (fehérkenyér, cukor) zsíros ételekről, akkor egy este iszonyatosan megkívántam a zsíroskenyeret (előtte a világból is ki lehetett volna kergetni vele), ettem is egy falatot, mennyei volt.

Se előtte, se utána nem vágyódtam rá többet, viszont beiktattam az étrendembe egy picivel több zsírt, mert valószínűleg igényelt a szervezetem.

2013. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: A nosiette csokival én is így vagyok. :D (5-ös vagyok.)
2013. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!