Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy valamit nem szerettek és mégis néha megkívánjátok?

Figyelt kérdés
Én pl nem szeretem a lekváros pirítóst, mégis múltkor egy filmben láttam, hogy valaki azt evett és annyira megkívántam. Ettem is és nagyon jól esett :) azóta sem szeretem egyébként, de én ezt nagyon érdekesnek tartom, hogy az ember vmit nem szeret és mégis néha megkívánja, nem?
2013. márc. 18. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem !!
2013. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
nem.
2013. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne hari az indiszkrét kérdésért,de nem vagy véletlenül terhes?:)

A tesóm akkor volt így.

2013. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Én azt a csokival bevonatos csigát utálom, mert szerintem túl édes, gelly de egyszer úgy megkívántam, hogy vettem egyet a Lipóti pékségben (mondjuk azon kókusz is volt, nem is kevés) és nagyon finom volt, de azóta sem kívánom, tehát valószínűleg nem is szeretem még mindig.
2013. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok terhes :D

Bár én sok mindennel vagyok úgy egyébként, hogy nem szeretem, aztán egy reggel felkelek azzal, hogy mégis. Pl a Milkának van ez a Noisette csokija, régen iszonyat utáltam (persze, ha volt valami esemény mindig azt kaptam), de mostanában nagyon megszerettem, az imént is bevágtam egy táblával :D de ez mondjuk megint nem ugyanaz, hogy vmit nem szeretek, és úgy megkívánom, de utána változatlanul nem szeretem.

2013. márc. 18. 15:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Elképzelhető! Ha valami hiányzik a szervezetedből akkor így reagál!
2013. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a halászlével volt ez így. Világ életemben utáltam, de egyszer mikor édesanyám nyaralóhelyen azt evett, megkívántam. Megkóstoltam egy kanállal, lett is tőle hányingerem majdhogynem... :D:D:D Még mindig utálom.
2013. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. A tökfőzeléket nem szeretem, de évente egyszer megkívánom, és olyankor egy kis tányérnyi jól esik, de több nem.
2013. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

IGEN!!


Évente egy alkalommal megkívánom a : vadhús készült ételeket, babos tésztát, zserbót, diós kosarat, almás bélest..

2013. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!