Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mire használhatnám fel a...

Mire használhatnám fel a sajtos roló krémjét?

Figyelt kérdés
Sajtos rolót akartam készíteni,de a leveles tésztát nem tudtam leszedni a formákról,teljesen széttörött:(
2013. márc. 1. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
edd meg
2013. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél rétes lapot vágj belőle négyzeteket . muffin formát vajazd és lisztezd ki rakd bele a réteslapot 2 lap legyen benne szorj a formába nyomot réteslapra rizst ,10-15perc alatt süsd meg ,majd a kihült formába tedd bele a krémet..

Gyurhatsz sós linzer tésztát és kosár formában süsd ki és mehet bele a krém,,

2013. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát magában megenni nem akarom:)

A második jó ötlet,de már valami egyszerűbb megoldás kellene,eleget kínlódtam a vajas tésztával. Nem is értem miért nem tudtam leszedni a formáról...

2013. márc. 1. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

2 es vagyok. Az jutott még eszembe ,hogy vennék kész képviselő fánk tésztát és abba tenném a krémet .

Talán ez a legegyszerübb megoldás.



lehet ,hogy azért nem jött le mert nem kented meg vajjal a formát ..

2013. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy forrázott-égetett tésztát(képviselőfánk).Amikor kisült vágd félbe,töltsd meg a krémmel szórj rá reszelt sajtot és tedd vissza a "kalapját"
2013. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!