Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sok ennyi étel egy napra?

Sok ennyi étel egy napra?

Figyelt kérdés

Ennyit ettem ma:

Reggeli: 1db zsemle (vaj+felvágott)

Suliba: 1db zsemle (vaj+felvágott)

Ebéd: Borsóleves , sütik + túrórudi

Vacsora: Melegszenya (vaj+ felvágott)

14 vok.Általában nem így eszek. Ma futottam fél órát (Amit minden nap megteszek)

Mit gondoltok?



2013. jan. 30. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, főleg, ha mozogsz is emellett rendszeresen. Ne éheztesd magad, de folyton degeszre se tömd magad.
2013. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem jó
2013. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
szerintem kevés, én is 14 vagyok és 3x ennyit eszek és nem vagyok kövér
2013. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Pfff... hát nagyon remélem, hogy más napokon tényleg nem így eszel, mert ez nagyon gáz. Nagyon egyoldalú, rengeteg felesleges szénhidrát, semmi zöldség, semmi gyümölcs, vitaminból is kb nulla...

szóval sokat is ettél meg keveset is egyszerre, de hogy teljesen rosszul, az biztos.

2013. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as neked olyan a genetikád, hogy bármit eszel, nem hízol. Ettől függetlenül a kérdezőnek nem biztos, hogy ugyanilyen.


Amúgy igen, rengeteg szénhidrátot ettél; kenyér, süti, édességek. A szendvicsed alapanyagait cseréld le; teljes kiőrlésű kenyérből készüljön, leheletnyi vajjal, pulykasonkával, zöldségekkel (uborka, paradicsom, saláta, retek, paprika...). Több főtt étel is mehetne, mert ez így nagyon egyoldalú étkezés a sok szendviccsel. Tessék sok húst, halat, zöldséget enni.

2013. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem kapok zöldséget ,gyümölcsöt húst.Nagyon ritkán ehetek .

Ez az étrend a többihez képest nekem nagyon jó.Életembe nem ettem még retket salátát (talán egyszer óvodába...).Gyümölcsből is csak nyáron tudok enni amikor van a fánkon meggy és cseresznye.Semmi mást nem kapok.Vitaminok meg eszek nincsenek...:( Erős az immunrendszerem ennek ellenére.Ha nem lenne akkor beteges lennék.

2013. jan. 31. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem kapsz? Menj be a boltba és vegyél, nem vagy már öt éves. Azt a pénzt, amit csokira meg egészségtelen felvágottakra költesz, azt fordítsd inkább egészséges ételekre, semmivel nem drágábbak.
2013. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5: fenéket eszek bármit, nem hízok.. én is hajlamos vagyok a hízásra csak annyi az egész , hogy 6 után már semmit nem eszek és ezért nem vagyok attól kövér, hogy tripla ennyit eszek
2013. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de miből menjek be a boltba? Nincs pénzem,nem kapok zsebpénzt...:(
2013. febr. 2. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!