Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kollégisták! Milyen élelmiszer...

Kollégisták! Milyen élelmiszerből mennyit vesztek egy hónapban?

Figyelt kérdés
Külföldön szeretnék tanulni. A szüleim megkértek hogy írjam össze, mi mennyibe kerülne. Találtam egy oldalt, ahol leírják, hogy az országban, ahova készülök, mennyibe kerülnek az alap élelmiszerek, pl. egy kiló kenyér, egy liter tej, egy kiló krumpli. Csak az a baj, hogy fogalmam sincs, egy átlagos huszonéves lánynak meddig tart ki az adott élelmiszer. Tehát mi várható szerintetek, miből mennyit kell vennem egy hónapban, hogy kiegyensúlyozottan, de ne méregdrágán tudjak kajálni? Szóval azért ne üres kenyér csapvízzel naponta háromszor, de nem kell kaviár se. Esetleg le tudnátok írni, hogy a legutóbbi hónapban miből mennyit vettetek?
2013. jan. 28. 20:13
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Kérdező, akkora mennyiséget, amennyit a kisétkű kommentelő ír, gyakorló anorexiások esznek - természetesen nem rá mondom ezt, írta, hogy egészségügyi okokból nem ehet máshogy, de ez brutál kevés táplálék , még egy kisgyereknek is.


Ez komoly, hogy 1 kiló paradicsomból meg salátából, uborkából akarsz napi kétszer étkezni egy hónapig ?

Egyrészt megrohadna egy héten belül, másrészt akkor napi egy falat paradicsommal és egy szelet uborkával számolhatsz... Hány éves vagy ?

2013. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kenyeret nem nagyon eszem, max reggelire. Húst is ritkán, általában hetente egy adag halat. Köretként inkább rizst eszem, néha krumplit. Közepes mennyiségeket szoktam enni.
2013. jan. 29. 15:27
 23/24 anonim ***** válasza:
Minek másolta be valaki a mai magyarországi árakat, amikor külföldre megy a kérdező ?
2013. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

"Ha kollégista vagy, készülj fel rá, hogy egyrészt lopnak a hűtöből, másrészt kicsi tárolóhelyed van, limitált mennyiségű konyhai eszköz és eléggé lehangoló állapotú konyha. "


KÜLFÖLDRE megy.



" A tejtermék, hús, sajtok, felvágott drága és romlandó, nekem ezek csak ünnepi menük voltak.


Érdemesebb napi 1 max 2X enni, előre főzni, és nem magadnál hordani a pénzed, hogy nehogy elcsábulj a büfében. "


Miért nem inkább azt tanácsolod neki, hogy ne is egyen, csak hetente egyszer, akkor is disznónak való moslékot. Komolyan, mintha koncentrációs táborba készülne..

Nem az volt a kérdés, hogy mélyszegénységben élő kollégista vagyok, segítsetek, hanem hogy külföldre készül és hogyan készüljön fel előre a bevásárlásra, az étkezésre.

2013. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!