Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az Eisberg salátát hogyan...

Az Eisberg salátát hogyan kell elkészíteni, pl. joghurt öntet nélkül, mert tejérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagy edd öntet nélkül vagy olívaolajos öntetet csinálj hozzá vagy tökmagolajos öntet, vagy valamilyen salátaöntetet néz ami nem tartalmaz tejszármazékot.

Otthon is tudsz készíteni de kaphatóak boltokban olyan salátaöntetek üvegben ami nem tartalmaz tejet.

2013. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van olyan, aki nem tejérzékeny?

Általában csak nem szokták tudni magukról az emberek. Pontosabban különböző apró problémákat nem kötik össze a tejfogyasztással, így lenne helyes.


Én chilli szósszal eszem, kis sülthús zsírral leöntve. Egyébként natúran, vagy párolt zöldségekhez adva is igen jó étel!

2013. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ezt kell párolni, vagy simán ha ráöntöm a szószt, már lehet enni.
2013. jan. 22. 14:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat ? a végén.
2013. jan. 22. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyersen is lehet enni, zöldség :)
2013. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jan. 22. 15:11
 7/8 anonim válasza:
Én is laktóz érzékeny vagyok, innen tudom hogy nem minden öntetben van tejtermék. De most nem jut eszembe melyik fajtát vettem. Talán cézár...
2013. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez már kész saláta. Szóval csak kiteszed egy tálba ráöntöd az öntetet és már eheted is! :)
2013. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!