Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha mangót kifordítjuk héjából...

Ha mangót kifordítjuk héjából már egyből fogyasztható vagy meg kell főzni hogy ehető legyen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyböl ehető ::
2013. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. jan. 19. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Én csak egyszer ettem mangót, de elég csípős, fűszeres íze volt, még egyszer nem kéne. Gyömbérhez volt hasonlatos.

Meg kicsit az őszibarackhoz.

2013. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Meg enyhén olajos íze is volt.
2013. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom az előző mit evett. De a mangó nem csíp, és nem fűszeres nyers állapotában. :) Leginkább a barackhoz hasonlít az íze.
2013. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig biztos, hogy az volt.

Csodálkoztam is rajta, hogy ez milyen sza.r.

2013. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert itthon a tök éretlen mangót árulják, aminek számomra szappaníze van. Az érett mangó nem ilyen, de hozzánk csak ez jut el, csak így bírja ki a 3-4 hétnyi hajókonténeres szállítást. A legpuhábbat vedd meg, ami teljesen pirosas-sárgás (vagy közelít ahhoz) és otthon egy papírzacsiba csomagolva tedd be 2-3 napra a sütőbe és ne nyitogasd. Még így is messze lesz az igazitól, de legalább közelít. Culinarisban és különlegesebb árut tartó zöldségeseknél (Nagycsarnok, jobbra középen, amelyiknél fűszerpolc is van) szokott lenni "prémium" (érts: érett) mangó horror árakon, 1500-2000 körül. Mondjuk az finom is.
2013. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyből fogyasztható. Ízre édes az őszibarackhoz hasonlít. Finom! :)
2013. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nyámi ^^

Akkor már gondolom/tudom hogy finom lehet. Már nyugodtan megveszem :)

Köszönöm

2013. jan. 20. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!