Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ehető még ez a husi?

Ehető még ez a husi?

Figyelt kérdés

24.-én sütöttünk kacsamellet és csináltunk krumplipürét. Maradt egy-egy adat és úgy tettük el a hűtőbe, hogy a krumplipürére ráraktuk a húst.

Gondolom a négy napos krumplipüré már nem fogyasztható a tej miatt, de mi van a husival? Az is megromlott?

Nem kóstoltam bele még egyikbe sem.


2012. dec. 28. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám hogy ehető.

Legalább is a hús biztosan az.

Nem tudom hogy a krumplipüré ehető-e.

Máskor rakd el inkább külön.

2012. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szagold meg a krumplipürét, ha savanykás illata van, akkor már nem jó. Ha nem érzel rajta semmi különöset és kóstolás után sem, akkor teljesen jó. Mondjuk én tejföllel szoktam készíteni, de azt még 4-5 nap után simán meg tudom enni, ha jól hűt a hűtő. A húsnak sem lesz semmi baja, ha még jó a krumpli. Hogy mi van akkor, ha már megromlott a krumpli alatta nem tudom, mert nálam még sose volt ilyen eset.
2012. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hús biztosan ehető.

A krumplipürét melegítés után kóstold meg óvatosan, ha akkor érzel valami savanykás ízt, esetleg valami furcsa mellék-illatot, akkor inkább dobd ki. A husi még biztos jó.

2012. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hús ehető még, a krumplipürét meg meg kell kóstolni.

Mi még az 1 hetes krumplipürét is megettük és nem volt vele semmi probléma.

2012. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!