Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy bír valaki a McDonaldsba...

Hogy bír valaki a McDonaldsba enni?

Figyelt kérdés

Nemrég bementünk a szombathelyibe, de ott olyan iszonyat büdös volt, hogy teljesen elment az étvágyam, ezért gyorsan ki is jöttünk.Tömény lábszag volt. Vagy valami hasonló.

A kaja meg teljesen egészségtelen. És nagyon hizlal.

Szoktatok Ti ott enni?


2009. aug. 28. 21:08
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

A marhák egyébként jobban szennyezik a környezetet, mint az autók. Konkrétan az amit kiszarnak, mert tele van metán gázzal.

Nem az a gondom, hogy valaki néha Mekis kaját eszik, de én nem ennék abból rendszeresen. Lehet, hogy finom, de az a sok ízesítőszer, aroma stb. Nem maga a kaja íze.

De azt eszik, amit akar. És tényleg hízlal, hiszen Amerikába sokan csak gyorskaját esznek, és ott van a legtöbb elhízott ember.

2009. aug. 29. 12:16
 32/38 anonim ***** válasza:
Soha nem ettem még mekiben:)
2009. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"A marhák egyébként jobban szennyezik a környezetet, mint az autók"

Az lehet, de mennyi az arány? Nem hiszem, hogy annyi szarvasmarha van a világon, mint autó.

2009. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Nem az számít, hogy mennyi van.

Egyébként a Discoveryn láttam róla egy filmet.

2009. aug. 30. 14:55
 35/38 anonim ***** válasza:

"Nem az számít, hogy mennyi van."

Szerintem azért az autópályán több COˇ2 keletkezik, mint 5db tehénből CHˇ4.

2009. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
58%
Ha a kólától ilyen dolgok történnének nekem már meg kellett volna semmisülnöm:)
2009. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
hallottam már azt a hülyeséget egyszer hogy a marhák tjobban szennyezik a környezetet, és olyat is hogy aki marhát eszik az szennyezi....erre mondja egy ütődött tudósféleség az állát vakargatva hogy ki kell irtani a marhákat..én mondom nem ez a probléma..tényleg vajon megéri e hogy ide írogatok? hm..hisz sosem ért velem senki sem egyet, mellesleg az előző válaszoló vagyok
2011. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Rendben van, hogy te szeretsz mekiben enni és véded az álláspontodat, de mint laikus, azzal ne mondd azt, hogy hülyeség, hogy az ipari(!) méretű marhatastás nem járul hozzá az üvegházhatás fokozódásához.

Egy biokémia hallgató.

2011. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!