Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy bír valaki a McDonaldsba...

Hogy bír valaki a McDonaldsba enni?

Figyelt kérdés

Nemrég bementünk a szombathelyibe, de ott olyan iszonyat büdös volt, hogy teljesen elment az étvágyam, ezért gyorsan ki is jöttünk.Tömény lábszag volt. Vagy valami hasonló.

A kaja meg teljesen egészségtelen. És nagyon hizlal.

Szoktatok Ti ott enni?


2009. aug. 28. 21:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
74%
És mit rendeltél abba a lábszagba?Ha meg úgy odavagy h egészségtelen,akkó meg minek mentél be??
2009. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
88%
egen hízlal.és?egy hamburitól leszel tonnás?
2009. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
47%

"...De én valahol azt hallottam, hogy valaki 1 hónapig csak Mekis vagy valami hasonló kaját evett, és csak ott evett, és belehalt, vagy belebetegedett (valami hasonló)..."


Hogy ez mekkora ökörség!... 8-o


Legalább ennyire igaz az is, hogy "a kóla még a vasat is szétrágja, kilyukassza a gyomrod"...


Szerencsétlen gyerekeimet ezzel sokkolta az egyik kretén tanáruk 10 éves korukban, teljes pánikban voltak, mert amúgy imádják a kólát (gyerekkoromban én is szerettem és lám semmi bajom!)...


Na, erre egy pohárba kólát tettem és beledobtam nekik egy vasszöget : nézzük csak meg, mi az igazság???

Hetekig vártunk, de a vasszögnek semmi baja nem lett!


Nem tudom, ezeket a baromságokat kik találják ki???... Nagyon pihent elmék lehetnek...


Nyugodtan ehet valaki hónapokig is kizárólag McDonalds-kaját, semmi baja nem lesz! :D

(Bárcsak lenne annyi pénzem, hogy naponta 3x Mc-salátákat ehetnék és sajtburgert hozzá!)

2009. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

"...Szóval én azóta nem bírok ott lenyelni egy falatot sem, amióta az osztálytársam mesélte, hogy egérszar volt a hamburgerében..."


Na, ezt sem tudom elhinni, ez is csak egy kamu-mese...

Aki volt már McDonaldsban, az pontosan látja a hamburger elkészítését, mert a Vevők szeme láttára készítik : a polc túloldalán a zsemlébe teszik a húst+salátát+sajtot+mindenfélét és azonnal becsomagolják, majd a polcra teszik, ahonnan felkapja a kiszolgáló és a Vevő tálcájára teszi.


Ha 1 egérnek is lenne esélye ebben az őrült kapkodásban belebújni a csomagolópapírba és beleszarnia a hamburgerbe, annak Nobel-díj jár. :D


(A kedves osztálytárs valószínűleg azért talált ki valami undorító mesét, mert rohadt éhes volt és valamivel rá kellett venni a hamburger-zabálót, hogy sürgősen tegye le a kaját. Ezután ő jóízűen megette a hambit!)

2009. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Imádok ott enni, nagyon finom a kaja, lábszagot viszont még hál Istennek sosem éreztem. Amúgy meg, egy csomó minden egészségtelen meg hízlal, a chips meg a csoki is, ráadásul tönkreteszi az arcbőrt, mégis sokan esznek azt. Gondolom te is, kedves kérdező:D
2009. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

iszonyat gáz amit írt valaki h érezte az egérszar szagát :D

még életébe egérszart nem látott mert:

ad1: a húsba észre nem veszi az egérszart

ad2: az egérszarnak nem lehet érezni a szagát(legalábbis 1 db-ét),pláne belesütve

ad3:ha netalántán látnál rajta,simán köménynek nézed,ugyanis úgy néz ki

ennyi erővel kolbászt se egyél,mert tele van egérszarral,mármint köménymaggal :D


ja és kenyeret se vegyél,mert abba bőven van,a többi élelmiszert meg se emlitem..

2009. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
82%
Hát én kb. egyszer voltam "mekiben",akkor is 3 napig hánytam,meg hasmenésem volt :/
2009. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
74%

"Na, erre egy pohárba kólát tettem és beledobtam nekik egy vasszöget : nézzük csak meg, mi az igazság???

Hetekig vártunk, de a vasszögnek semmi baja nem lett! "

Nem egy pohárba kell belerakni, mert abból kimegy a szénsav. Dobd bele egy falkonba és zárd be! Akkor el fog tűnni.

2009. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
81%

kb hetente szoktam Mekiben enni és én nagyon szeretem:)

imádom a sült krumplit, a chicken nuggets-et és az eper öntetes fagyit és az ínyenc grillcsirke szendvicset:)

ja és nem vagyok kövér, 25ös farmert és xs-es ruhákat hordok :) 18/L

2009. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
57%
Fúúújj. Utálom a mekis kaját! Egyetlen egyszer ettem mekiben, mert a haverjaim oda akartak menni, ettem egy tortillát, és két napig hasmenésem volt meg lázam. Soha többet. Amúgy tényleg rohadtul egészségtelen, ráadásul a Mc'Donalds meg a Burger King üzletlánc miatt vágják ki a rengeteg esőerdőt, mert nincs hol legeltetni a sok marhát, ami kell a kaják előállításához, ezért felégetik. Ezért marhát pláne nem ennék ilyen helyen...
2009. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!