Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy bír valaki a McDonaldsba...

Hogy bír valaki a McDonaldsba enni?

Figyelt kérdés

Nemrég bementünk a szombathelyibe, de ott olyan iszonyat büdös volt, hogy teljesen elment az étvágyam, ezért gyorsan ki is jöttünk.Tömény lábszag volt. Vagy valami hasonló.

A kaja meg teljesen egészségtelen. És nagyon hizlal.

Szoktatok Ti ott enni?


2009. aug. 28. 21:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk :) Bár azt a jellegzetes (olaj) szagot én sem nagyon szeretem, de a kajáikat igen. A saláták is finomak. És csak akkor hízlal, ha ész nélkül és rendszeresen azt eszed. Én csak akkor megyek be, ha nagyon nincs időm másra, és ez elég ritkán van, de imádom a termékeiket. :(((
2009. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
Én általában csak innivalót veszek a mekiből,és azt is csak akkor ha más nincs nyitva. Egyetértünk abban hogy baromi büdös van:S
2009. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg a Super Size Me című filmet magyarul.Elég kemény.Van benne egy dagadt faszi, napi 8 liter üdítőt megivott.
2009. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
"A kaja meg teljesen egészségtelen. És nagyon hizlal. "Ez olyan álszent duma már ne haragudj,amikor megveszed a piacon vagy a hipermarketben a kaját az is tele van vegyszerrel,tartósítóval,ízfokozóval legyen akár zöldség,gyümölcs.És ha valaki odafigyel az arányokra és a mozgásra megehet akármit. Senki nem eszik mindennap gyorsétteremben.Minden helynek megvan a maga illata pl a pékségnek,bőrösnek,étteremnek,utcai büfének vagy kedveled vagy nem.Általában havonta kéthavonta elmegyünk és kajálunk ott.
2009. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

a saláták teljesen egészségesek, és a legfinomabbak a készen kapható saláták közül. a kajákkal sincs semmi baj,szerintem, 3 éve eszem napi szinten (ott dolgozom), teljesen egészséges vagyok, tökéletes tankönyvi vérképpel, kondival(mondjuk teszek érte, járok sportolni heti 3szor, de ezt akkor is megtenném, ha nem Mekiznék)szóval ha ésszel eszed, és karban tartod magad, akkor nem hinném, hogy veszélyesebb lenne, mint bármilyen más étel.

a "lábszagot" passzolom, elméletben semminek se lehetne ilyen szaga, de pl múltkor 1 kissrác behányt az éttermünkbe, hiába lett azonnal feltakarítva fertőtlenítős felmosással, még utána is lehetett érezni:S lehet valami ilyesmi áll a háttérben...

2009. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

igen néha szoktam.

off: ha szerinted a mcdonaldsban büdös van, lehet nem jártál még a KFC-ben:D

2009. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
én kőszegi vagyok (szombathelytől 20 km) és néha eszem ott :D egyébként egyáltalán nem büdös van ott csak szimplán mekiszag :D amikor táborban voltam székesfehérváron ettem a mekiben és amikor sorbaálltam láttam h az egyik nő hozta a maradékot egy tálcán és lerakta egy másik nőnek, aki éppen másik adag kólát csapolt aztán fogta a maradékot, beleöntötte a most csapoltba h spóroljanak vele :SS elég durwa volt :D de egyébként sztem finom..csak kevés ennyi pénzért.. itt kőszegen ha bemegyek a Csabi Hamiba sokkal finomabb és kb. 3x akkora hambit kapok 450 Ft-ért :D és vmi különleges hús van benne, itt a legfinomabb a hambi :D ha vki kipróbálná: Va s megye 9730 Kőszeg, Gyöngyös utca (asszem 20 xD) az utca jobboldalán egy sárga épület, reggel 8-tól este 6-ig nyitva :DD bocsi az offért de ez a hely megérdeel egy kis reklámot :)
2009. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
61%

Szombathelyen még nem voltam McDonaldsban, de máshol, ahol eddig jártam sehol nem éreztem "lábszagot"... :-P


Az ételek meg egyáltalán nem egészségtelenek, ennek magad is utánanézhetsz :


[link]


Nem kell mindent elhinni a hisztérikus médiának, sok rémhírt a konkurens cégek találnak ki, mert a McDonalds világszerte népszerű, rontja a többiek üzletét.


Mondjuk, ha egyszerre 4 db BigMac-et magadba tömsz, az nem egészséges, de 1 db-tól ugyanúgy nem lesz semmi bajod, mint az otthon készült csirkepaprikástól vagy lecsótól vagy rántotthústól...


De árulnak nagyon finom (és nagyon egészséges!) salátákat is, nem kötelező ráönteni a salátaöntetet és ez valóban nem hizlal.


Például a Happy Meal menü akár Biotejjel és gyümölcsökkel is kapható Kóla és sültkrumpli helyett! :D


[link]

2009. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Voltam más Mekibe is és ott nem volt olyan büdös, de a szombathelyi az iszonyat volt. És nem arról van szó, hogy valaki néha ilyen kaját eszik, mert másba is sok a mesterséges anyag, színezék, tartósító meg ilyenek.

De én valahol azt hallottam, hogy valaki 1 hónapig csak Mekis vagy valami hasonló kaját evett, és csak ott evett, és belehalt, vagy belebetegedett (valami hasonló).

2009. aug. 28. 21:54
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Arról a valakiről szól a Super Size Me cimű film, amit ajánlottam:)

A végén vagy 20-30 féle betegsége lesz és látszik rajta hogy már nagyon ki van tőle.Az életét is kockára tette.Érdemes megnézni.

2009. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!