Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy bír valaki a McDonaldsba...

Hogy bír valaki a McDonaldsba enni?

Figyelt kérdés

Nemrég bementünk a szombathelyibe, de ott olyan iszonyat büdös volt, hogy teljesen elment az étvágyam, ezért gyorsan ki is jöttünk.Tömény lábszag volt. Vagy valami hasonló.

A kaja meg teljesen egészségtelen. És nagyon hizlal.

Szoktatok Ti ott enni?


2009. aug. 28. 21:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
jó ritkán a haverokkal
2009. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

akkor én is leforgatom a szalonna Mc menü pluszt:)mint mondtam, napi szinten eszem mekiset, semmi bajom nincs, pedig nem 1 hónap telt el, hanem 3év:) nagyon eltúlzott az a "dokumentumfilm"...

az "elvakult" mekis:)

2009. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%
aki a székesfehérvári mekit szapulta, annak megsúgom, h ilyenért kirúgás jár, a kamerák miatt biztos nem csinálja meg senki, hogy spóroljunk a főnöknek...1 5 dles kóla még 50 Ftba se kerül, szóval ez elég nagy butaság:)
2009. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit eszel Mekiset?Otthon eszel mást is?

Annak a fickónak szinte minden étkezését mutatták hogy mit evett, de egy nap 3-szor vagy 4-szer volt a Meki és semmi más!

2009. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
85%
ilyenkor nyáron csak benn szoktam enni nagy átlagban(melegben nem kívánom az ételt, max gyümölcsöket eszek mekisen kívül)persze ősszel/télen mást is eszek. élnek kinn ismerősök Amerikában, ők említették, hogy film főszereplője nem épp a hitelességéről híres...és ha komoly bajokat okozna a mekis kaja, akkor már nemcsak nálam, de minden kollégámnál ki kellett volna jönnie valami problémának(van olyan főnököm, aki 17(!)éve dolgozik ott, és mindig eszik benn)...
2009. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

én bírok, nagyon is, miért ne bírnék? :D

tök fincsik a kaják, a sült krumplit meg imádom. az már más kérdés, hogy egészségtelen...


soha nem volt még büdös bent, ez a lábszagos eset biztos, hogy csak kivételesen volt. :D

2009. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedhetném még többször is ennék ott, csak hát a sajburgerrel már nem érem be az már kevés. XD a sültkumpli pártiakhoz én is csatlakozom, imádom :) a soproniba még sosem volt büdös és a slozi is tiszta
2009. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
66%
Én nem azért nem eszek Mekiben, mert büdös van vagy mert egészségtelennek találom a kaját, bár tény, hogy eléggé műnek tűnik.... Szóval én azóta nem bírok ott lenyelni egy falatot sem, amióta az osztálytársam mesélte, hogy egérszar volt a hamburgerében... A csaj el alarta vele hitetni, hogy az csak fűszer, kérdezi az ismerősöm, hogy "de akkor miért van szar szaga?". Aztán el is ismerték, hogy hát ott valami tényleg bűzlött.... :S
2009. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
át ha van egy kis pénzem és tél van és a buszom haza másfél óra mulva indul akkor betérek mert melegkaja és nemszeretnék éhenhalni
2009. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén szólva,Én olykor-olykor veszettül elcsábulok,mert itt nálunk olyan hihetetlen fincsi illat jön ki a Mekiből,hogy időnként egy hambit vagy egy krumplit lenyomok..a fagyijuk szerintem egyétertelműen magasan ível akármelyik fagyizóénál.Nem olcsó,de ecccer-eccer igazán belefér,és senki nem fog belepusztulni..............
2009. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!