Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tudok ajánlani reggelire,...

Eperkriszta5 kérdése:

Mit tudok ajánlani reggelire, ha tej, tojásfehérje, glutén érzékeny vagyok és az élesztőt is kerülnöm kell?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek. Most derült ki, hogy tej és tojásfehérje érzékenységem mellett glutén érzékeny is vagyok. Emellett az élesztőt is kerülnöm kéne. Az lenne a kérdésem, hogy aki ugyan ezekre allergiás, hogyan oldja meg pl a reggelit... van valami kenyér ízéhez hasonlító étel? vagy gyümölcsöket esztek??

2012. okt. 14. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, az én cégem gyárt gluténmentes termékeket, de azon kívül még a boltban is találhatsz gluténmentes cuccokat. Élesztő mentes kenyeret is gyártunk. Egyébként a reggeli mindenképp gyümölcssaláta...
2012. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kukoricakenyeret süssél magadnak, abban nincs sem tej, sem tojás, sem élesztö.
2012. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Majd körülnézek és kipróbálom ezeket.
2012. okt. 15. 10:31
 4/4 anonim válasza:
Én ugyan nem vagyok èrzékeny ezekre, de reggelire általában gyümölcslevet v. teát és gyümölcsöt eszem. Vagy sárgarépát. De ha tudom, hogy későn fogok ebédelni akkor jègsalit/ uborkát/ paprikát sonkával és sajttal (nem tudom, hogy sajtot ehetsz-e, de nélküle is jó).
2013. jan. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!