Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már a Well...

Valaki próbálta már a Well Relax Drink nevű energiaitalt?

Figyelt kérdés

Nagyon bereklámozták mostanában, valaki próbálta már, mi a véleményetek róla, megéri kipróbálni, jó íze van?

Vagy csak egy egyszerű energy drink?



2012. aug. 30. 17:32
 1/7 Nemfogom Megmondani válasza:
Ugyan olyan mint a többi... semmi különös.
2012. aug. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Azért holnap veszek egyet, mert gyötör a kíváncsiság :D

2012. aug. 31. 01:39
 3/7 anonim válasza:
Én is ki szeretném próbálni, hol kapható?
2012. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fejlemények:

Ma kipróbáltam, jó íze van, egy középkategóriás energiaital, semmi több, nem kell tőle csodát várni.

200 forint volt, de fele árból kijön egy Kobra, ami szerintem van olyan jó, és kettőt veszek 200 ft-ból, ami nekem elég egy hétre.


Hogy hol lehet kapni?

Én a Coop-ba vettem, Tescoba tuti kapni, Interpsarba is, de szerintem nagyobb hipermarketek közül bárhol megtalálod.

Viszont most van egy ital, amit ki akarok próbálni,ki is írom a kérdést :)

2012. szept. 1. 00:14
 5/7 anonim válasza:
Nagyon nem éri meg megvenni
2012. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FlatineRefiX válasza:

Nagyon sok okos.

Ha jobban megnéznéd az nem Energiaital hanem RELAX ital.

Magnéziumot és bodzakivonatokat tartalmaz,a Hell energy Magyarország gyártja,és most ittam.Nem tudom elég hamis ízü.

2012. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én poénból vettem egyet. Eddig ittam sokszor citromfű teát, sok gyógyteát stb. Szeretem a relax dolgokat. Kételkedtem,de be kell valljam,amilyen műnek és kamunak gondoltam,kifejezettem ugyanaz a hatása ennek a kombónak,amiket tartalmaz,mint egy citromfű: nyugtat, indokolatlan nyugalom, jobb koncentráció,elmélyültebben tudok tevékenykedni. Persze nem csodaszer, de közel az,amit ígér. Csak dícsérni tudom
2013. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!