Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételtől lehet hízni?

Milyen ételtől lehet hízni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csont sovány, de a magasságomhoz képest vékony vagyok.Melyek azok az ételek amelyek sok kalóriát tartalmaznak, vagy melyek azok amiktől hízni lehet?! édesség nem jött be csomót eszem, de attól nem hízok, és olyan ennivalók kénének amik mindennapi életben beszerezhetőek... (de nem főzelék, mert azokat utálom) Köszi ;)

2012. aug. 25. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindentől, ha többet eszel, mint a szükségleted. Ha a kalóriacsökkentett termékekből eszel 5x annyit, mint amennyi a napi szükségleted lenne, attól is elhízol.
2012. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Használd a keresőt,(már 1000x volt ilyen kérdés)

...azért van !

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szeretn%E9k+..

2012. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
méz, diágcsemege, lekvár, olajos mag, mazsola, aszalványok, sajtok, szőlő, banán
2012. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

sok hizlaló gyümölcslétől, tejtől, sörtől, turmixtól. Ha mindig ropogtatsz valamit.

Az olajos dolgoktól nekem hasmenésem szokott lenni, ha meg sokat eszem, rosszul vagyok, úgyhogy hízni sem könnyű :)

2012. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Egyél napi 2 kg kenyeret meg 1 tárca szalonát..meg kolbászt.
2012. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
McDonaldsos Big Mac
2012. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mindegy, hogy mit eszel, inkább a mennyiségen van a hangsúly.

egyél anyád főztjéből dupla adagot mint eddig szoktál. az édességekben nincs sok tápanyag, az csak műkaja, azért nem hízol tőle. ha rendes kajával is tömöd magad, akkor meg lesz a hatása.

2012. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindentől lehet hízni. Valamitől nagyon, valamitől kevésbé. Hát én nem ajánlanám a össze vissza evést mert attól rosszulleszel. szerintem egyél reggelire zsíros kenyeret, vagy kenyeret szalonnával kalbásszal... ebédre nagyon hizlalnak az olajban, zsízban készült ételek. vacsorára pedig lehet olyasmit mint reggelire vagy ilyen gyotskajákat stb. ja és ha pl. lefdkszel este az ágyba mondjuk 11~kor akkor előtte 1~2 órával még egyél valamit. Remélem segítettem. DE AZÉRT NE FELETKEZZ MEG AZ EGÉSZSÉGEDRŐL!!! És a fő étkezések között is ehetsz valamit.
2012. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tőtőtt kápi
2012. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mákos guba
2012. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!