Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik ételtől...

Szerintetek melyik ételtől tudok jól hízni? (seggre, mellre) :D

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van oda hízol, ha nem akkor karra, hasra, combra.. Nem mindenki olyan típus, hogy egyből popsira, vagy mellre hízik. Ez alkati kérdés.

Egyébként meg nassolj sokat, sütik, és egyél zsíros kajákat. Egyél sültkrumplit, spagettit.

2011. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Sajnos nagyon ritka szerencse, ha valaki csak fenékre és mellre hízik. Alkati kérdés, irányítani nem lehet.
2011. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ne viccelj, örülj neki h nem vagy dagadt.. Én 166/55 kg vagyok iszonyú nagy segg és nagy csöcsök...utálooom
2011. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a seggemre hízom.

Mellem az semmi.

2011. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na én meg általában a seggemre hízok de még az kicsi , és readásként mellé semmi mellem nincsen. Úgyhogy akinek nőies szép idomai vannak az elégedjen meg magával!;)
2011. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!