Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet valahol normális fakanal...

Lehet valahol normális fakanalat kapni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amit régen vettünk, teljesen simára volt dolgozva. A most kaphatók beszívják az étel ízét és színét, alig lehet elmosogatni, mintha nem lennének jól lecsiszolva.

2012. júl. 9. 15:05
 1/5 doboszoli ***** válasza:
100%

Első használat előtt kend be étolajjal, és a különböző műveletekhez (pörkölt, édes krém) más-más fakanalat használj.

Legtutibb megoldás a műanyag(hőálló persze) "fakanál", ami nem olcsó mulatság, de örökös, mint a nyomorúság, mosogatógépben mosható, stb.

2012. júl. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbálom, de még mindig kérdés, hogy kapható-e valahol a régi, jó minőségű fakanál?

Egy műanyagom van, azt használtam tejes dolgokhoz, de lehet veszek még pár darabot.

2012. júl. 10. 08:14
 3/5 anonim válasza:
szerintem valami kis boltba vagyél ne ilyen pl.: tesco,spar stb. ami ilyen dolgokkal foglalkozik
2012. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hétvégén van termelői piac a Bosnyákon. Ott vannak maszek fa tárgyakat készitő árusok. Jó dolgokat látni ott.
2012. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, csatlakozom, a piac jó tipp, itt szoktak lenni maszek árusok, akik egyedi kanalakat is árulnak, én is itt szereztem be pl. favillát, amivel a savanyúságokat lehet kavarni, de árulnak fa vágódeszkákat is kisebb-nagyobb méretben.
2012. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!