Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mekkora a zsúfoltság a hűtőtök...

Mekkora a zsúfoltság a hűtőtökben? Be fér minden nyáron? Hány hűtőtök van?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy kombi hűtőt a már meglévő mellé. Kisebb,mint amilyen van.Nincs kamrám,a benti hűtőmből folyik ki a cucc. Már egy üdítő vagy egy víz sem fér be. Van egy kis lelki furdalásom,hogy így pazarolom az áramot,de rendre dobom ki a kaját,mert nem tudom már bepakolni.

Arra gondoltam,hogyha beüzemelem,akkor a folyadékokat,zöldséget,dinnyét ki tudom pakolni. Ha vendégség jön a kútból szoktam vizet venni és belerakni az italokat,hogy ne legyen pisi meleg.



2012. jún. 28. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron mi is beindítjuk a második, régebbi hűtőt a pincében,

pont a gyümölcsök, zöldségek miatt.

2012. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne főzz/vásárolj annyit, ha lelkifurdalásod van. Egyébként nem a 2 hűtő a pazarlás, hanem a kaja kiszórása.
2012. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egy darab kicsi hűtőnk van egy nyúlfarknyi fagyasztóval.
2012. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha be tudnám rakni a hűtőbe,akkor nem kéne kidobnom.Pl csináltam egy nagy üveg kovászos ubit,ajándékba kaptam az uborkát,már az egész családomnak adtam belőle és a felét így sem tudtam elrakni,ment a kukába.
2012. jún. 28. 09:17
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
A szomszéd asszonyod is biztosan örült volna az uborkának.
2012. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kovászos ubinak el kellene állnia hűtés nélkül is.


egy 60l-es fagyasztónk és egy 120as hűtőnk van.

Nem veszek sokmindent egyszerre,igy elférek ilyenkor is,igaz ketten vagyunk csak.

egy polc az innivalóknak,egy a zöldségeknek,egy a felvágott-sajt-vaj-joghurt és ilyeneknek,egy az éppen aktuális készételnek,amit nem lábassal teszek be,hanem átteszem praktikus műanyag ételesbe.

Fagyó mindig tele van,hús,jégkrém,kevés zöldség

2012. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kisvárosban lakom,itt olyan önellátó mindenki,hogy ha átvittem volna az ubit azt hiszem ki is dobtak volna.Komolyan.
2012. jún. 28. 09:22
 8/17 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok még a lekvárt,erős pistát,majonézt,gyerek gyógyszert meg ilyen marhaságokat is berakni.Számtalanszor ment már tönkre ilyesmi.
2012. jún. 28. 09:25
 9/17 anonim ***** válasza:

Nyugodtan üzemeld be a pót hűtőt is.így nem terheled a másikat, hogy csurig van, valamint állandóan azt nyitogatjátok, így relatíve nem pocsékolsz áramot.

ráadásul minden ételed, italod normális hőmérsékleten lesz,főleg a ránk váró melegben.

nekem egy 160 lt-es kis fagyasztórésszel elátott konyhai

hűtőm van, és egy 6 rekeszes fagyasztóm.

a nem fagyasztott dolgokra a konyhai kicsi, állandóan le kell olvasztani, igaz nem is mai darab.

bár lenne egy nagyobb, jobban örülnék neki.

talán az idén sikerül nagyobbra cserélni.

Szerintem használd ki, hogy van póthűtőd. télen visszaállhattok "normál" üzemmódra:)

2012. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kombi hűtőm van, felül nagyobb hűtő,alul kisebb fagyasztó.Örülnék, ha nem férnék el benne!!!!!Ilyen még sosem volt.Aki nem fér el a hűtőjében, az elküldheti a felesleget nekem! :)
2012. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!