Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Találtatok már valamilyen...

Találtatok már valamilyen élőlényt, bogarat pékáruban?

Figyelt kérdés
Én a múltkor kettévágtam egy zsemlét és egy élő,izgő-mozgó 2 cm-es gusztustalan bogarat vágtam ketté benne! Nagyon undoritó volt,de az lett volna a legundoritóbb,ha nem vágom ketté,csak megeszem! Ti jártatok már igy?
2012. jún. 23. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Tescos sajtosrúd alján egy rásült csótány... Ez kb két éve volt, azóta semmilyen pékárut nem vettem ott
2012. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Én még szerencsére nem találkoztam ilyennel.

De az egyik rokonom, aki pék szakmával végzett, járt már úgy, hogy szeli a kenyeret és a munkatársa arra lett figyelmes, hogy csupa vér a keze, ezt a mondta is neki, hogy "nem fáj a kezed", mire ő: nem, miért?

Mondta, hogy: nézz a kezedre, megnézte és látta, hogy a kenyérbe egy egeret szeletelt fel.

Szeletelt kenyérnek indult, de húsos táska lett belőle...(kis morbid humor.)

Az utolsó mondaton kívül, minden igaz.

2012. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Az lemaradt, hogy a tanár, azt mondta neki, hogy "csak lökd ki belőle az egeret".
2012. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Lángosban találtam már kukacot.
2012. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Én évekkel ezelőtt 2 kilós kenyeret vettem,amit kettévágtam,és villáskulcs volt benne.

Egyszer korpás cipót vettem,kettévágva hosszú giliszta volt benne.(na azóta sem vettem korpás cipőt)

De találtunk már sörben egeret. kenyérben cipőfűzőt, zsömlében belesült legyet..Tojásban döglött fiókát..

2012. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A tojásban döglött fióka attól van, hogy az első lámpázáskor kilámpázott tojásokat sokan berakják az étkezésihez. Mi egyetlen egyszer vettünk 10 tojást, mert nem tojtak a tyúkok. Hát egyet sem ettünk meg, mert nekünk olyan büdös volt a friss házi tyúktojás után, hogy kidobtuk a kutyának.

Pékáruban valami olyan bogarat, aminek már csak a külseje volt a kenyérben. Szeleteléskor amikor elvettem a szeletet, és láttam olyan pondrószerű valamit. Ilyen rendelt kajában a tésztalevesben kukacot, ilyen rendes méretűt. 1-1,5cm-es. Tejbe hajszálat, ezt nem én, csak hallottam, a túró rudiban egérfark, kenyérben sült egér, bolti tésztában ismeretlen húst, inkább vért, Tes.co gazdaságos sajtos-bogaras kifli. Nekem elég elmenni egy étterembe, és máris rosszul vagyok. A kacsacomb tele tollmaradvánnyal, a krumpliban benne az a fekete rossz. 4*os hotel, svédasztalos menü. Akkor a nagymama főztje minimum 10*os. Úgyhogy amit tudunk, mi házilag állítunk elő. A hústól (erről jut eszembe az a bizonyos Te.sco sz@roshús, a dioxinos német hús, az átcímkézések)a száraztésztán át, amit lehet szinte mindent. A kenyérrel az a baj, hogy búzát nem tudunk őrölni, meg nincs is étkezési búzánk. Én szívesen visszamennék egy 40-50-60 évet, amikor még ha az ember bement a húsboltba, hazai, frissen vágott húst kapott, elérhető áron. Most meg bemegyünk a húsboltba, és tátva marad a szánk az ártól. Aztán a hiper/szupermarketben meg megkapod 1/10-ed ért, de a minőség is annyi. Szörnyű ami itt van, minden téren.

2012. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban a kalácsban pókot találtam, utána évekig nem ettem kalácsot.
2012. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnap 23:43-nak

Én írtam,hogy döglött fiókát találtunk a tojásban. Annak idején vidéken laktam,de sosem tartottam kutyán kívül más állatot. Így a tojásokhoz is a szomszédok által jutottam hozzá. A szomszédom tartott tyúkokat,és tőle vettem mindig a friss tojásokat.Soha nem volt gond vele,csak egyszer.Amikor a fióka benne maradt. Nem emlékszem,hogy lámpázta volna a tojásokat.Ehhez túl idős volt már,és felszerelése sem volt meg. Voltak állatai és ennyi.

2012. jún. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lámpázni kell egy izzó. De hogy a szomszéd olyat adott?! Nálunk azért már a fejéhez is vágták volna! de lehet olyan is, hogy véletlen összekeverte, kigurult a kotló alól. Volt olyan ismerősünk, aki 93 évesen a me.ro-ba tojáshűtőnek keltetőgépet vett, és bele is rakta a tojást, csak amikor a fia ment hozzá akkor kérdezte meg az anyját, hogy miért vett keltetőt, amikor van neki elég kotló, és erre mondta az anyja, hgy az hűtő, nem keltető. Hát ez egy extrém eset, de abból senki nem evett, mert megvárták míg kikelt a csirke. De a néninek is többször volt már agyvérzése, így megérthető hogy nem tudja mi hogy van.
2012. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!