Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ma estére meg lettem hívva...

Ma estére meg lettem hívva egy kerti grillezésre a barátaimhoz. Illik ilyenkor valamilyen italt vinnem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy üveg bort vigyél :) Nálunk ha grillezés van vagy a barátaimnál akkor ott ivászat is van :D
2012. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, illik vinni legalább egy üveg bort.
2012. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat :)
2012. jún. 16. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, illik vinni, hogyne! Micsoda kérdés ez.

Attól megyek a falnak, mikor van egy parti, és odajön egy bizonyos személy. Mindenki hoz piát, de ö sose. Viszont inni, na azt tud. Nem értem, az ilyen az alapból ilyen buta, vagy csak ezen spórol? Gondoltam már rá, hogy veszek neki egy illemtankönyvet, de mivel úgyis én finanszírozom az italozását, nehogymár a könyvre is költsek...

Félreértés ne essék, elöfordulhat 1-2 szer, hogy az ember becsöppen egy partiba, és nem visz piát, mert valami miatt nem tud, vagy váratlan volt a buli, és nem tudott beszerezni hirtelen. De az, hogy minden hétvégén összejön az ember a barátaival, és soha nem visz egy deci bort se, na az azért már elég gusztustalan szerintem.

Szóval kérdésedre a válasz: ILLIK!

2012. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!