Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csipkebogyó tea reflux?

Csipkebogyó tea reflux?

Figyelt kérdés

Refluxom van és sok gyomorsavam, de viszont csak a teát bírom meginni. Most már lassan másfél hete csak vizet iszok de nem bírom annyira szeretem a teát, viszont azt hallottam savasít az átlagos tea ezért csak ilyen növényi teát próbálok most venni.

Ma vettem csipkebogyó teát, és azt megfőztem.

Ez savasítani fog? Csak mert azt hallottam csersav nélküli, vagy milyet vegyek? Ez ízlik nagyon egyébként és azt hallottam egészséges is.


2012. jún. 5. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem refluxom van és mindegyik tea savat csinál főleg a csipkebogyó. Még fel is püffedek tőle. De próbáld ki mert minden egyéni. Lehet hogy téged nem fog "piszkálni". Tudom bután hangzik de nekem a Nestee citromos az egyetlen ami nem csinál savat. Zöld tea, és még a kamilla is savat csinál. Sok szerencsét és jó egészséget!
2012. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez fura tényleg, mert mikor ittam Nesteat, a eperes zöld tea fajtából hát az kicsinált, olyan gyomorsavam volt tőle majd meghaltam.

Most már megittam a csipkebogyót, úgy ahogy jó.

Köszönöm szépen megtiszteltél a válaszoddal! :)

2012. jún. 6. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát látod, ezért is írtam, hogy ki kell próbálni mert mindenki különbőző. Ami nekem jó, az neked lehet hogy nem és fordítva. Amúgy én a gyógyszerek mellett most esténként lefekvés előtt Gaviscont szedek és jó. Próbáld ki. A szuszpenziós változatát. Jobbulást és kívánom, hogy neked ne okozzon problémát a csipkebogyó tea. Üdv: T.
2012. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megtisztelő válaszodat!
2012. jún. 8. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!