Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Magyarorszagrol...

Hogyan tudok Magyarorszagrol Angliaba alkoholt postazni? Mi a mente? Egyaltalan lehetseges?

Figyelt kérdés
Angliaban elek es a baratomnak szeretnek Mao.-rol egy ital szettet kihozatni. A webaruhaz dolgozoja azt mondta hogy kulfoldre szallitast nem vallalnak de mar sokszor csinaltak azt hogy a vasarlo kulfoldrol atutalta a penzt es ok kikultek az arut egy magyar cimre. Ok gondolom utanna tovabb kuldtek az illetonek csak sajnos nem tudom melyik lenne a legjobb es a legolcsobb megoldas, szallitokat is kerestem de ok sokszor csinalnak minimum kilokat pl 20 es eleg dragak is. Szemelyeket is kerestem akik jonnek ki Angliaba de nem nagyon bizok idegenekben. Postarol meg nem talatam semmilyen infot. Valami otlet vagy jo tanacs? Koszonom
2012. máj. 26. 21:06
 1/4 Phoney ***** válasza:

Postán feladva törékeny csomagként?


[link]


Az árak tényleg mindenhogy magasak. Még nemzetközi italküldő cégeknél is igen ritka, hogy bármilyen szállítást megússz 5-6 ezer alatt.

2012. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:

Meg még ezt is átnézheted:


[link]

2012. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Esetleg megtudnal adni nehany nemzetkozi italkuldo ceget?
2012. máj. 26. 21:29
 4/4 Phoney ***** válasza:

Én csak abszint-webshopokkal foglalkoztam, neked szerintem nem az kell:)


Legegyszerűbb, ha rákeresel a termék nevére Google-ön, és akkor általában találsz pár helyet, ahol meg lehet rendelni. Ha magyar ital, az gáz, de akkor sem esélytelen.

2012. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!