Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok is volt már olyan,...

Nálatok is volt már olyan, hogy egy receptet több százan istenítettek, Nektek pedig egyáltalán nem ízlett?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem. De az szinte már rendszeres. hogy van valami jól bevált, különleges főételem, vagy desszertem, mindig mindenkinek tetszik, ha nagyon különleges vendégem jön, akkor direkt azt készítem, hogy biztosra menjek, erre a vendég csak udvariasan, ímmel-ámmal turkálja... olyan megalázó és bosszantó helyzet.. :)
2012. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

persze

sőt, mondok még egyszerűbb példát:

a világon több millióan imádják a paradicsomot, én meg nem

2012. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most már többször előfordult, hogy kinéztem süti receptet, volt hogy 200 hozzászólás volt, hogy isteni finom, meg még ilyen finomat nem ettek, vittek be a munkahelyükre is, ott is mindenki el volt ájulva, könyörögtek a receptért. Elkészítettem, és hatalmasat csalódtam, nem csak Nekem, a családban senkinek sem ízlett. Az utolsó 4-5 kockát pár nap után már kidobtam..

2012. máj. 3. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is van olyan, hogy meglátok egy receptet, ugyanúgy elkészítem, és nem az elkészítés módjával van a baj. Egyszerűnek nem jön be az ízvilág.
2012. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy van.

Nekem az egyik ilyen tipikus a fanta szelet.

Szinte minden oldalon ugyan az a recept, ugyan az a vajjal kikevert túró.Magát a fanta szeletet szeretem, gyakran készítem is, de a vajjal kikevert túrótól a falra tudok mászni.Pedig mindenhol mindenki isteníti hogy milyen finom. :)

2012. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!