Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csokinál mennyire probléma,...

Csokinál mennyire probléma, ha lejárt 1-2 hónapja?

Figyelt kérdés
Mars, M&M's

2012. febr. 19. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Döntő az állaga. Ha nem kivetnivaló, mehet.
2012. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Mars az eléggé megavasodhat,főleg hogy annak sok része nem is csoki az M&M's már kevésbé,főleg mert védi a cukormáz.Ha hűvösön volt,én is szoktam néha több hónapja lejárt csokikat enni,kicsit avasak de ennyi.Igazából csak a tápértékükből vesztenek de ételmérgezést jóval kisebb eséllyel kapsz tőlük.Amúgy meg minél sötétebb,azaz minél több százalékos az étcsoki,annál nehezebben romlik mek.
2012. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat,*meg.
2012. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Marsot nem lestem még, de az M&M's teljesen jó. Semmi baja.:)
2012. febr. 19. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi,szárazkaja nem igaz? :) Max már nem lesz benne ugyanannyi százalék egy-két tápanyagból,amennyit ír a csomagoláson pl. a zsírtartalomból biztos lebomlik egy kicsi.Még nyersz is vele mert kisebb bűntudattal eheted,hiszen már nem hizlal annyira,mint az eredeti. ;)
2012. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanultam élelmiszer ismereteket 3 évig,ott mondta a tanár,hogy ilyen termékeknél nem nagyon számít. Azért van rajta az a dátum,mert a gyártó addig garantálja 100%-osan,hogy a termék olyan,amilyennek lennie kell. Szóval az az 1-2 hónap nem számít,nem lesz tőle bajod.
2012. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.:)
2012. febr. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!