Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csütörtökön vett mekis sajtbur...

Csütörtökön vett mekis sajtburgert meg lehet ma még enni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem enném meg.
2011. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, a mekis kajákkal volt egy kísérlet, és vmi 2-3 hó után is ugyanúgy nézett ki a krumpli (a romlottságától most eltekintek). Meg ha hűtőben volt, miért ne ehetnéd?
2011. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 1. hozzászólóhoz.Én se enném meg.
2011. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet csak legyen közel egy WC :-D
2011. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha hűtőben volt akkor igen.
2011. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne edd meg. Kutya vagy macska megeheti..
2011. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet enni persze, nincs annak semmi baja, csak nem olyan lesz az íze meg az érzete mintha frissen ennéd meg. De attól még ugyan úgy ehető, több nap elteltével is.
2011. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem enném meg. 3 nap múlva ma még marad az otthoni kajából sem eszem meg. Pedig azt tudom is miből van. :S
2011. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 5 órával utána ettem meg és ételmérgezésem lett :) kis piros pöttyök jelentek meg rajtam, szóval :/ elég szar.. finom meg minden, de egészségtelen..
2011. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!