Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mennyiből jöttök ki egy nap?

Ti mennyiből jöttök ki egy nap?

Figyelt kérdés
Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy egy nap átlag mennyi költesz kajára, innivalóra, cigire és minden egyéb élvezeti cikkre.
2011. nov. 22. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
2000-2500 ft körül lehet az átlag de ebbe nincs cigi!!!Igaz ez sok mindentől függ pl:milyen ételt főzők aznap.
2011. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5-en vagyunk egy háztartásban , senki sem dohányzik és nem is iszik hát reggel átmegyek a boltba és olyan 2000-2500-at fizetek én is.
2011. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyedül élek, kb cigivel együtt 2000,de ha főzök akkor kb 600 (cigi) / nap
2011. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmész a boltba reggel,veszel 2 kiflit 40 Ft-ért,aztán a kínai kajáldába,890 Ft-ért veszel 1 menüt (leves,nagy adag másik körettel,nagy adag saláta,üdítő),és az elég vacsira is,nem csak ebédre.

XD

2011. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
57%

Mennyiből jövök ki egy nap? Nagyon sokból...


Na nézzük:

- Reggelt otthon add anyám reggelit 500ft

(Kajára havi 30 ezret adok haza, a reggelimre és a vacsorámra. Tehát napi 1000 forint. Reggelire tehát 500 ft)

- Aztán elindulom otthonról. Veszek a boltban két doboz cigit 1260 ft-ért meg egy két literes üdítött ez kb. 300-350 ft. Tehát a boltban reggel kb 1600 ft-ot költök.

- Aztán általában megyek tankolni. Egy nap átlag 200 km-t megyek ez olyan napi 8400 ft.

- Aztán megállok egy kávézóban. Iszok egy kávé+cola kombót jattal együtt 500-ért.

- Dél körül megállok valahol kajálni. Általában egy menüt eszek kiegészítve egy káve+2 cola komboval. Ez olyan 1500 körül jön ki.

- Meg még legalább napi ezret elköltök értelmetlen dolgokra.

- Vacsora. Otthon. A reggelinél ismertetett okok miatt 500ft.


Ez összesen napi kb 14.000 ft fix költség.

2011. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk, hetente kb. 10 ezer a bevásárlás. Cigi még 3 ezer, legyen mondjuk 14 ezer.

Azaz fejenként kb. egy ezrest naponta. Ebben benne van a kaja (hétvégén főzök, lefagyasztom, reggel csak kivesszük és visszük melóba, suliba), cigi. Innivalóra külön nem költünk, pontosabban én teát iszom, a párom bolerot, ezt is megvesszük, amikor bevásárolunk. De ebben a bevásárlásban benne vannak pl. a mosószerek, wcpapír is, szóval ez a háztartásunk teljes költsége. Az egy főre jutó kaja/cigipénz olyan 800 Ft lehet. Hóvégén általában kevesebb, olyankor 300-400, mert olcsóbb kajákat főzök.

2011. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!