Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki szereti a...

Van itt valaki, aki szereti a nyers húst?

Figyelt kérdés

Na szóval, Gyermekkorom óta imádok nyers húst enni. Mikor a szüleim disznóvágáskor rájöttek, hogy úgy járok a teknőre. Értem ezalatt a besózott disznóhusit. mint méhecske a virágra. Na jól elpi. Csáztak. Jöttek nekem gilisztákkal, miegymás. Nekem aztán nyomhatták a dumát.56 évesen, gilisztáktól mentesen kérdezném? Vannak akik, mondjuk bekeverik a tölteléket egy jó kis töltött káposztához, vagy töltött paprikához, és közben jóllaknak a töltelékkel? A fasírtról már nem is merek kérdezni. Imádom... persze nyersen, még mielőtt kisütném.

Ma is fasírt van, a pocim teli. / Mindig úgy vásárolom, a hozzávalókat, hogy jusson is... maradjon is.A marhahúst nem szeretem.



2011. nov. 20. 11:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
És kit érdekelnek a beteg perverzióid? Normális ember nem szereti a nyers húst.
2011. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A tatár beesteket imádom !!! A fasirt masszát mindig megkostolom :
2011. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a paprika töltelékét nyersen :)
2011. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, a nyers hús elég veszélyes. Nem véletlen hangsúlyozzák, naponta, hogy süsd meg, nem csak kitalálták..
2011. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Beteg perverzióról írsz? Én 5-6 éves korom óta vagyok rákkantanva a nyers húsra. Egy gyerek, kérdem én hogy lehet perverz? Ma már be nem tenném a számba pusztán csak a nyers húst, csak ha főzöcskézek, és olyan ételt készítek, amiben nyers hús van, /lásd a kérdést/ nagyon szeretem, most akkor mi van?
2011. nov. 20. 11:52
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedves 2. és 3. válaszoló. Köszönöm a hozzászólásotokat. Emberi hangon szóltatok, köszönöm. Szép napot nektek:)
2011. nov. 20. 11:57
 7/27 A kérdező kommentje:
Kedves 4. hozzászóló. Igen, tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, mármint hogy a nyers hús egészségtelen. Egészégügyi nővérke vagyok. Sokat sujkolták a fejünkbe annakidején a suliban is:) De nálam, ez olyan dolog, hogy egyszerűen nem tudok ellenállni, és soha de soha nem voltak ebből kifolyólag problémáim - már ami az egészségemet illeti. Ja, és mi van azokkal, akik naponta sushit esznek/ nem tudom jól írtam-e, vagyis nyers halat? Sokan, nagyon sokan vannak) A lányom is imádja:)
2011. nov. 20. 12:05
 8/27 anonim ***** válasza:

Veled hasonló korú lehetek.. gyerekkoromban is mindig megkóstoltam a kolbászhúst nyersen,később a fasírtot,húsgombócot, mindig csak akkor teszem fel főzni-sütni, ha nyersen már megkóstoltam, és jónak, ízletesnek, fűszeresnek találom.

soha nem sütném-főzném meg kóstolás nélkül. még soha semmilyen bajom nem lett tőle.

a tatárbifsztek nálunk ünnepi lakoma,anno és most is adunk a gyerekeknek (unokák) is belőle. imádják, még csípősen is és egészségesek egytől egyig hál 'istennek.

2011. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Elsőnek: buta ember nem ír ilyen választ...
2011. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Pontosabban buta ember ír ilyen buta választ, mint az első hozzászóló.
2011. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!