Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Na mit szóltok hozzá?

Na mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Holnap tepsis krumpli lesz az ebéd csalamádéval,hmm nyami alig várooom =) A desszert pedig: citromkrémes citromos tekercs,még soha nem csináltam,most itt az ideje,kíváncsi vagyok a ti véleményetekre,szerintetek milyen lehet:) Ja és annyit szeretnék erről a nyalánkságról kérdezni,hogy muszáj a tésztát megkenni tejföllel?? Nem szeretném,helyette mit használhatok?? Szerintetek mikor kéne elkezdenem a tepsis krumplit meg a sütit megcsinálni hogy 12-re kész legyek??:) Köszi a válaszod!
2011. okt. 14. 20:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Jaj a link,a a legfontosabb,de buta vagyok! :)


[link]

2011. okt. 14. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Huh... ez jóóóó citromos :))
2011. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nagyon finom ebéd lesz! Én inkább a tepsis krumpli részére lennék kíváncsi,hogy készíted?
2011. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Úgy készítem a tepsis krumplit,hogy kizsírózok vékonyan egy nagyobb tepsit és a zsírra közvetlenül ráteszel pár szelet bacon szalonnát,rá a hasábokra vágott krumplit ,ami kb 2kg,(a krumplira sok só és bors),és rá 10-15dkg kakastaréjra vágott szalonnákat,be a sütőbe amíg ki nem sül a szalik zsírja és meg nem pirul egy kicsit a krumpli amíg ez bent van összevágok 2-3db hagymát(igen,imádom hagymásan! :)),1 szál kolbászt 3-4 centiméteresekre,3-4 fokhagymát,erőspaprikát kockára vágva. Mikor nagyjából kisült a zsírja a szaliknak 15-20 perc,kiveszem,megforgatom,rádobálom a kolbászt,hagymát,fokhagymát,erőspaprikát... be a sütőbe ismét 20 perc,kiveszem,megforgatom és grillre rakom még kb 10-15 percre! :) Ha szereted a vége felé rakhatsz bele virslit a végén pedig meglocsolhatod tejföllel,én nem szoktam :) Finom puha friss kenyérrel tálalom amit mi sütünk hmm megéheztem!! :D Jó étvágyat!

2011. okt. 14. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a receptet! Ki fogom próbálni,mert mi is nagyon szeretjük a tepsis,rakott ételeket. Ez a recept nagyon elnyerte a tetszésemet.
2011. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen,örülök,hogy segíthettem és tetszik a receptem! :)

Sok sikert!

2011. okt. 15. 11:27
 7/7 A kérdező kommentje:
1 óra múlva már készen is lesz,megyek krumplit pucolni! :)
2011. okt. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!