Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy 18...

Mit szóltok hozzá, hogy 18 éven alul már nem lehet energiaitalt vásárolni?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom már csak röhögni tudok rajta. 15 éves vagyok és már évek óta gyűjtöm őket, a szekrényem tetejére mára 49 KÜLÖNBÖZŐ fajta van feltéve.

Szerintem ez is olyan mint a cigi meg pia, azt is kiadják, ha olyan helyen vagy. Tudom, látom az osztálytársaimat... Egyébként ahova eddig jártál (pl. most energiaitalért) ott úgyis odaadják!


2009. nov. 8. 12:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Szerintme nincs sok értelme,akkor helyette isznak majd fekete kávét..

Amugy annyira nem érdekel .

2009. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
nagyon helyes, hogy gyerekeknek nem lehetséges ilyent vásárolni. rosszabb függőséget okoz, mint a kóla. egyébként is lötty, pancsolmány, se gyümölcsöt nem látnak ezek az italok, sem vitamint nem tartalmaznak, viszont aludni még annyira sem lehet tőlük, mint a kávétól, ha viszont reggel issza az ember, szinte felidegesíti, annyira gyorsan, és drasztikusan hat. kedves fiatalok, nagyon ritkán igyatok ilyen mesterséges dolgokat, ne marassátok a fejlődő szervezeteteket.
2009. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
helyes hogy korlátozzák, bár a 18 évet kicsit túlzásnak tartom, lehetne 16 v 14.
2009. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Én reggel éhgyomorra utálom mert utána émelyeg tőle a gyomrom. Általában csak akkor iszom, ha ettem előtte.

A kávával szemben ettől nem lesz büdös a szád.

Engem se a kóla, sem ez nem tud úgy kiütni, hogy ne aludjak, akkor alszok, ha álmos vagyok.


Nem célom eldönteni, hogy a kávé vagy ez a jobb. Sőt, mind a kettő rossz, tudom. Amúgy nem vagyok nagy fogyasztó. Ma már inkább csak azt iszom meg, amilyet még nem ittam...

2009. nov. 8. 12:50
 5/24 anonim ***** válasza:
26%
Vendéglátós vagyok, én eddig sem adtam ki ilyet fiataloknak, nagyon helyes, hogy betiltották. Nézz utána hányan haltak bele abba, hogy alkohollal keverték, mert olyan magasra lökte a vérnyomásukat. Én is láttam, nem egyszer, hogy felnőtt emberek rosszul lettek tőle. Tiszta szintetikus szar, miért kell ilyenekkel mérgezni a szervezeted? Ugyan ez a véleményem a McDonaldsról, meg a Coláról is, inkább minőségi Whiskey-t igyál, az legalább nem szintetikus.
2009. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
25%
Szerintem egy undorító sz*r. Ha gondolod, igyad csak, legfeljebb negyven éves korodban nem lesz májad.
2009. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

Mivan????????


Mióta????:OOO


Ezt nem hiszem el!!!!!!!!


a colát meg társait miért nem korlátozzák???abba is van koffein.


Szánalom!

2009. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a koffein miatt korlátozták.
2009. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az energiaitalban van taurin is.
2009. nov. 8. 13:12
 10/24 anonim válasza:

Tiszta cink...

De aki issza az úgyis piával issza, azt meg megveszi valahol, ahol kiadják 18 év alatt (vagy szerez személyit vagy valahogy megoldja) szóval semmit nem értek el vele -_-"

2009. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!