Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy 18...

Mit szóltok hozzá, hogy 18 éven alul már nem lehet energiaitalt vásárolni?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom már csak röhögni tudok rajta. 15 éves vagyok és már évek óta gyűjtöm őket, a szekrényem tetejére mára 49 KÜLÖNBÖZŐ fajta van feltéve.

Szerintem ez is olyan mint a cigi meg pia, azt is kiadják, ha olyan helyen vagy. Tudom, látom az osztálytársaimat... Egyébként ahova eddig jártál (pl. most energiaitalért) ott úgyis odaadják!


2009. nov. 8. 12:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
24%
Igen az most esett le.De ezzel semmit nem érnek el kb.Mert ha inni akarok akkor beküldök valakit vagy megkérek valakit hogy vegye meg.Igy is ott lesz a szervezetemben az ital.Újabb hülyeség.
2009. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

én is régebben sokkal többet ittam. pezsi-energiaital párosítás nagyon menő...-.-

elég sokat fájt régebben a fejem, és hallottam, h lehet ez miatt, is.mostanában nem iszom és lám nem fáj annyit a fejem. a pezsit pedig vadmálnával iszom, senkinek sem tűnik fel.

am a szórakozóhelyek még rátesznek egy lapáttal.lásd vodka-redbull!

2009. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
87%
Leszarom, mert elmúltan 18.
2009. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%

Én is elmúltam 18. de már évek óta iszom energia italt. mert utálom a kávét. még a szagát sem birom.

Energiaitalt viszont azért iszom, mert kur.va alacsony a vérnyomásom. Nemegyszer már elájultam, a dokim meg csak annyit mondott h szokjak rá a kávéra, s magasabb lesz a vérnyomásom...

Szóval ha iszom energiaitalt sokkkal jobban érzem magam.

Úgyh én a 18 évet túlzásnak tartom. Olyan 16 évet mondanék inkább.

2009. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
Tiszta butaság. Arra jó, hogy a boltban többet kell sorban állni az ellenőrzések miatt. Ha annyira káros ne gyártsák aztán kész. A cigiről is ez a véleményem. Aki akarja úgyis meg fogja tudni venni. Ennyi erővel a fehér kenyér sem egészséges meg a cukrok. 24/L
2009. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon helyes. Nem tudom, mit kell nektek energiaitallal menősködni, kiba..szottul semmi szükségetek rá. Ne magyarázd már be nekem, hogy akkora a terhelés rajtad, hogy szükséged van rá. Dolgozol, közben tanulsz, netán ezzel párhuzamosan gyereket is nevelsz, háztartást vezetsz vgy mi, b.zmeg? Igyál málnaszörpöt, az való neked öcsém, energiaitallal meg akkor lődd magad, ha majd 3 műszakban melózol és közben államvizsgára készülsz az egyetemen. Addig meg kuss.
2009. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%

Kedves utolsó, csak úgy sugárzik belőled a műveltség...

Egyébként semmi értelme ennek a korlátozásnak. Ennyi erővel a kávét is csak személyivel adhatnák ki..

2009. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

Én eddig csak néha ittam edzés előtt ha nem voltam formában, esetleg ha egy hosszabb utat le kellett vezetnem, de a 18-as határ szerintem is hülyeség...

Egy 14-16 elég lenne, (ugyan úgy a kólára, fantára, meg a többi szarra is akkor, véleményem szerint nem a koffein tartalom a fő probléma hanem a sok hozzáadott cukor)


22/F

2009. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%
Középiskolában tanítok, de azt én sem értem, hogy 14-15 éves lányoknak miért energiaitallal kall indítani a napot? Mondom is mindig, ugyan miben fáradnak el annyira, mert hogy nem a tanulásban, az biztos. Pedig a szülők szerint semmi más dolguk nincs... :-)
2009. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hogy mit szólok hozzá? Hát eléggé meglepődtem, lassan már azt sem tudom hogy jó vagy rossz.1 nyár alatt megittam max 10 dobozzal.Máskor nem is iszom.Ilyen szempontból nem értem, és ellenzem.De aki napi szinten issza, azt már én is elutasítom és megértem a korlátozást.
2009. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!