Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok egyedül...

Miért nem tudok egyedül sütni/főzni?

Figyelt kérdés
Ha anyum nincs a közelben, akkor akármit csinálok, borzalmas végeredménye lesz. De ha ott van, ha csak annyiban segít, hogy elmosogat, akkor egész jó dolgokat tudok összehozni. Miért van ez? Hogyan fejlődhetnék?
2011. okt. 6. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
félsz?
2011. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvashatsz a neten is a főzés titkairól :) részletesen leírt receptekről főzz.Én 17 éves vagyok és már bármit megcsinálok,sokat fejből amit még nem tudok receptről,de az is egyből a fejembe megy utána :) Imádok főzni.
2011. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs önbizalmad!

Ha többet főzöl egymagadban, és megakadsz, tedd fel a kérdést magadnak: a mama hogyan is csinálta?

Hidd el menni fog, és egy idő után már eszedbe sem jut, hogy totál egyedül vagy a konyhában. (A mama mindig veled van!)

2011. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nikaa11 ***** válasza:
100%
Sokat kell gyakorolni!!! ezen én is átestem,de belejösz mikor már a férjednek fogsz majd főzni!!
2011. okt. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jamie Oliver! Bátorságot, kezdeményező- és kísérletező kedvet ad (meg persze biztos alapokat is)- eddig minden, amit az ő könyveiből/ műsoraiból készítettem, tökéletes lett.

(bár igaz, én egyébként is imádok főzni, szenvedélyesen :))


És persze a rutin. :)

2011. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!