Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak? Egyszerűen...

Hogyan hízzak? Egyszerűen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
182 centi vagyok és 72 kiló, de az istenért nem jön fel rám semmi, pedig egyik haverommal ugyanazt esszük, ugyanakkor és ugyanannyit.Ő hízik én nem.Egy dologra tudok gondolni, a dohányzás miatt nem hízok(én dohányzok , ő nem).Ez lehetséges? Ilyen válaszok kíméljenek, mint hogy" zabálj sokat "(sokat eszek és nem "bután"...) vagy hogy "hízni nem nehéz" ( nekem nehezebb , mint fogyni...)
2011. aug. 26. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

így van, nehezebb, mint fogyni...

egyébként én leraktam a bagót, mégse híztam meg... nekem se sikerül...

2011. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű ilyen géneket örököltés, vagy ilyen anyagcserét, szerencsésnek gondollak, bárcsak én lennék a helyedben!

Nekem a 182 centiehez nem tűnik kevésnek a 72 kiló, szerintem pont jó. Esetleg nem tetszel magadnak a tükörben? Ilyen arányokkal biztos könnyedén mozogsz, könnyen kapsz megfelelő ruhát, stb. Nem tudom, hány éves vagy. Ha fiatal vagy, akkor gondolj arra, hogy idővel jönnek majd rád a kilók, nem kell siettetni. Ki volt a caaládodban, akinek hasonló volt az alkata, mint a tiéd? Biztos azt örökölted.

Vehetsz olyan tuhát, amiben optikailag testesebbnek látszol, ha arra vágysz, de én szívesen cserélnék Veled, mindig is ilyen arányokra vágytam.

2011. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17:53-as vagyok, bocs az elírásokért!
2011. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen, szeretnék nagyobb lenni:S 21 vagyok és faterom 190 centi, de 100 kiló fölötti... tudom, hogy megfogok hízni(sőőt, valószínűleg elfogok hízni...) de majd csak 30 fölött szerintem.Az meg még messze van és így a kondizás is nehéz (zsírt könnyebb átalakítani, mint a "20 kilóra" izmot rakni:S)
2011. aug. 26. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél hambit és ne mozogj ennyi
2011. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért engem érdekelne, hogy pontosan mit eszel...
2011. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!