Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy hízzak a popsimra?

Hogy hízzak a popsimra?

Figyelt kérdés

ne hurrogjatok le,fogyokúra témába nem írtam,mert hizni szeretnék,és leirhatnátok,hogy milyen eddzés,vagy linkeljetek,ami segítene,..nem lapos a seggem,hanem kicsi.lehetne formásabb és kicsit nagyobb:) 14éves lány vagyok..168 cm és 46.5 kg:)

fog még egyébként formásodni a testem?

köszi a válaszokat:)


2011. júl. 7. 01:51
 1/6 anonim válasza:
100%
Elvileg 18 éves korodig még változik a tested!!!:D üljél sokat így nő a hátsód!!!xD sztem írd be a google-ba a fenék formálást!!!hátha kiad vmi okosat!!!:));) puszzzzz
2011. júl. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem 18 éves koráig fog változni a teste :) Én 24 vagyok, és az utóbbi hónapokban azt vettem észre, hogy rengeteget változtam, "nőiesedtem". Értem ezalatt azt, hogy mégjobban megnőtt a mellem, formásabb lett a csípőm stb.
2011. júl. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát először is küldj egy képet róla, meg nézem mi a helyzet aztán adok valami választ:DDDDDDDDDD
2011. júl. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amúgy ja, nem jó a pici popó!
2011. júl. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha popsidra hízol, mindenhova hízol! Olyan nincs, hogy te kiválasztod, hogy csak "oda" akarok hízni! Még rengeteget fogsz változni, hiszen gyerek vagy! Hidd el, lesz olyan, mikor fogyni szeretnél belőle! De az is lehet, hogy ilyen géneket örököltél, és ilyen marad!
2011. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

majd, ha ülsz 40 évet napi 8 órában rajta,kerek és nagy lesz:))

örülj, míg helyes és kicsi, majd megnő magától is.

2011. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!