Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy hízzak?...

Mit egyek, hogy hízzak? Nagyon vékony vagyok és ezen szeretnék változtatni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
olajos magvakat,csokoládét,tésztákat
2011. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olajos magvak +csokitól pattanásos leszek.
2011. jan. 16. 18:21
 3/14 Gishart válasza:
Tészta, kenyér (jó, fehér, parasztkenyeret), édesség, üditőitalok (bár az mondjuk ital).
2011. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gishart válasza:
esetleg ha bírod, akkor Meki
2011. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És egészségesebb módon nem lehet hízni?:)
2011. jan. 16. 18:50
 6/14 Gishart válasza:

Egészséges módon hízni? Hehe. Ez kb olyan mint finom ételekkel fogyni:D


Sry OFF

2011. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg valami olyan sport, amitől "bedurranak" az izmaid?
2011. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az olajos magvaktól csak az elején leszel pattis. tudom, nekem is így van. fél évig nem ettem kb olajos magvat, utána ettem 1 marékkal, full pattanás lettem. azóta kb 2naponta eszek, és már nincs is patti.. megszokja a szervezet. amúgy tészta kenyér-- egyáltalán nem egészségtelen, csak laktató.. csak a drága termékeket eladni akaró barmok találták ki hogy egészségtelen. szóval egyél nyugodtan egy jó kis vajas pirítóst, vagy melegszenyát. esetleg mákos tészta? ;)
2011. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyél főtt tésztákat, dióval-mákkal-káposztával-krumplival, milanói masszával, pörkölttel,amelyiket szereted. Egyél liba-kacsa-disznó-zsíros kenyeret, vajas-mézes kenyeret. Gombás-sonkás-tejszínes-reszeltsajtos tészta. Szóval sok főtt tészta.
2011. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

huhh, én ugyanezzel a problémával küzdök, és nagyon igyekszem, de nem megy.. azt hiszem, olyan ez, mint a fogyás.. kénytelen leszek mellé sportolni, mert azzal, hogy gyakorlatilag tömöm magam, semmi.. két kilót szedtem föl, és vége.. még kéne vagy 5-6..

sok sikert:))

2011. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!