Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vannak olyan gyümölcsök, amik...

Vannak olyan gyümölcsök, amik nem passzolnak össze?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést, amiben gyümölcssalátát akartak készíteni. Ott volt valami olyasmi, hogy egyes gyümölcskeverékek gyomorrontást okozhatnak. Tényleg?

Például milyen gyümölcsöket nem lehet összepakolni? Nem is hallottam ilyenről még..

Ti milyen gyümölcsöket szerettek amúgy? =)

Köszönöm a válaszokat!

L/19


2011. júl. 3. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
HA gyomorrontast nem is, de sok csumolcs hasmenest okozhat. Ilyen az osszes citrusfele es a szilvak. Az almafelek magas savat okoznak. A banan megfogja a hasat.
2011. júl. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak a cseresznyéről és a sárgabarackról tudom azt, hogy nagyobb mennyiségben hasmenést okozhat, más egyéb gyümölcsök tudomásom szerint nem okoznak problémát.
2011. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

óó =) Engem a szilva mindenféle formában meghajt :D Lekvár, sütiben töltelék, vagy simán.. csak otthon ehetek belőle :D

Akkor ha összeöntjük őket akkor sincs baj? Azt hittem, olyan mintha az uborkát, a lekvárt és a tejet öntenénk össze, így nem passzolnak.

2011. júl. 4. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkoromban azt tanították, hogy szilvára v. barackra ne igyak vizet, mert meghajt. Hát, azóta felnőttként már jópárszor ittam, semmi bajom nem lett tőle :)

Én amúgy mindent szoktam rakni a gyümisaliba, ami épp van otthon. Eddig egyedül a kiwi volt néha furcsa benne, de többnyire az is passzol mindenhez.

2011. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!