Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsök-zöldségek...

Milyen gyümölcsök-zöldségek passzolnak egymással?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak levet adok tízóraira. Már nem tudom, hogy mit mivel keverjek hogy változatos legyen, és ne is horribilis árú dolgokat kelljen vennem.

Eddig ezeket szoktam variálni:

narancs-alma

narancs önmagában

narancs-sárgarépa

alma-sárgarépa (nem igazán szereti)

alma


2010. ápr. 28. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem gyümölcsöt adsz neki ? Azt nem kell keverni mással,legfeljebb kekszet keverhetsz hozzá.
2010. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen idős a gyerkőc?

6 hónapos elmúlt már?

Adhatsz neki körtét is, vagy körte almával, meggy, alma- meggy. Nem sokáig kell csak levet adni, adhatsz pépet is.

2010. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hoppá, az lemaradt, hogy Ő már "nagyfiú", 18 hónapos. Azért centrifugázva kapja, mert csak így hajlandó meginni. Semmilyen gyümölcsöt nem eszik meg a banánon kívül, de lé formájában megissza.

Körtét kihagytam a felsorolásból, azt szoktam neki adni almával.

Meggyet mostanában nem próbáltam, de veszek a héten fagyasztottat.

Elsősorban friss gyümölcsöket és zöldségeket szoktam adni neki.

2010. ápr. 28. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát....akkor már bármit kaphat. Szőlő levet, paradicsomlevet, és nemsokára barack is lesz
2010. ápr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!