Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hot-Dog-os vs. Én. Szerinted...

Mr. Idegen kérdése:

Hot-Dog-os vs. Én. Szerinted jól csináltam?

Figyelt kérdés

Ma munkából hazamenet akartam venni egy pár Hot-Dog-ot, szám szerint négyet (csak ennyitől lakom jól). Sorba állok, közben egy pillantást vetek a kiírásra 500 Ft egy?! (Magamba: Mi van?) Gyorsan ki is álltam a sorból. Haza felé bementem egy ABC-de, vettem egy csomag jó minőségi (Sága) virslit, amibe 4 darab található plusz még vettem 2 szép baguette-et, mondhatom hogy, ezek nem kerültek 2000Ft-ba. Gyorsan haza értem, felraktam a vizet bele a virslik közben ketté vágtam a francia kenyereket (?!). Megfőttek a virslik bele a kiflikbe ketchup-mustár-majonéz és megettem őket. (Elnézést a sok helyesírási hibáért.) Szerintetek jól csináltam??

27/F


2011. jún. 29. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól csináltad,ügyes vagy.:D
2011. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ügyes voltál!
2011. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
LIDL-ben lehet kapni 6os csomagban hot-dog kenyeret, az nagyon finom, és még úgy is kevesebb, mint feleannyit költesz a hotdogra.
2011. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Köszönöm a tippet legközelebb kipróbálom!

2011. jún. 29. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nm :)
2011. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted!
2011. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzem, hogy a hot-dog árusnak a befolyó bevételból kell fedeznie a beszerzési költségeket, a bérleti díjat, a melós bérét stb. Ezért lesz a 100 ft-os virsli+kifli összeállításból 500 ft/db.
2011. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyulai sertésvirslivel a legjobb :D
2011. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!