Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Chilis bab hús nélkül. Hány kcal?

Chilis bab hús nélkül. Hány kcal?

Figyelt kérdés

Nem tudom, jó helyen van-e a kérdés, szóval elnézést ha nem.


Szóval részletesebben: 1 konzerv (chili szószos) bab, plusz fél csomag chili szósz. Ebben így hány kcal van? A hús nélkül. Mert azt nem szoktam bele tenni.


2011. jún. 4. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Testépítő vagyok. Megerősíthetem azt, hogy a csilis bab jó szálkásításra/fogyókúrára, én is pont ezt a linkelt típust szoktam enni.


"A terméken a 100g kalória tartalma van feltüntetve, így a 240g töltőtömeggel beszorozva kb. 780 Kcal, nem pedig 100!"


Jaj. Most nem akarlak bántani, de nem tudom ettél-e már babkonzervet. Ha kinyitod, láthatod, hogy a fele kb. sós-vizes v. paradicsomos trutyi. A 338kcal 100g szárazbabra (!) vonatkozik, nem pedig 100g felvizezett konzervre.


Ahogy 21:37 írta, kb. 100-120kcal van 100g konzervben. Így akár 4-5 ilyen konzervet is nyugodtan meg lehet enni egy nap elosztva, nem fogsz tőle hízni.


"Amúgy azt tudja valaki, egy csomag puncs pudingnak cukor nélkül 1.5%os tejjel (fél literrel) mennyi a kcal tartalma? :D"


Fél liter tej: 1,5%-os tej 250kcal. Ehhez számolj hozzá még egy keveset, bár magában a puncs porban cukor nélkül nincs sok. 300-350 lehet max.


Tipp: zsírmentes tejjel 75 kcal-t spórolhatsz.

2011. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2011. jún. 6. 06:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!