Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes leszek mit szabad...

Ha terhes leszek mit szabad majd ennem? Sajnos vegetáriánus vagyok! Gondolom energiaitalt, chipset, chilis bab stb. Azért írtam ezeket, mert ilyeneket szoktam enni, de az utóbbit csak hús nélkül.

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

energiaitalt???terhesség alatt nem ajánlatos koffein tartalmú készítményeket fogyasztani...a chips sem a legkedvezőbb!ezeken nem lehet élni.

adok egy címet ahol olvasgathatsz erről:

[link]

2009. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Energiaital terhesen? Felejtsd el! És ha terhes leszel akkor helyesen kell tápláloznod! Igaza van az előttem szólónak, ezeken nem lehet élni!
2009. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

nekem azt mondta a nodokim, hogy barmit ehetek. DE az energiaital nem tartozik a bármibe, a kave se, a nyers tojas se és a nyers hus se. penészes sajtok se. :D


chipset, ha megkivanod, neha egyel nyugodtan, mondjuk kethetente egyszer, nem kell teljesen megvonnod magadtol, csak mértéket kell tartanod.


chillisbabot én tobbszor is ettem, megkivantam. ehetsz salatat, ihatsz sok turmixot, gyümölcsöt is ehetsz, burgonyasalatat, csak tudod, olyan majonezzel, amiben nincs nyers tojas, nem tudom milyen szinten vagy vega, de a halak nagyon egeszsegesek!


a lenyeg, hogy egyel barmit, amit kivansz, de az egeszsegtelen dolgokkal tarts mértéket, nem kell teljesen megvonni magadtol, ugyis annyi minden fog hianyozni.

2009. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-Nagyon Köszönöm a válaszokat!Jó,hogy vagytok!
2009. jan. 17. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
inkább húst mint ilyeneket terhesség alatt vagy bármikor! Ezek sokkal több kárt okoznak, mint az állati termékek, egyébként a chips bizony nem mentes állati eredetű zsíroktól! Nagyon vigyázz magadra meg a picire!
2009. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
néha egy kis fehérhúst azért enned kellene...halat vagy csirkemellfilét... lehet, hogy te vegetáriánus vagy, de ez csak a te döntésed, most egy másik életért is felelsz és neki szüksége van a növekedéshez,fejlődéshez az egészséges és teljes étrendre, aminek tartalmaznia kell legalább minimális állati fehérjét is... remélem, ha megszületik utána nem fogod csak vega-kajákkal tömni.... egy gyereket nem szabad megfosztani teljes tápértékű étrendtől pusztán a saját elveid miatt! majd ha felnő az a gyerek eldönti ő maga, akar e vega lenni vagy sem!
2009. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!