Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Chilis bab hús nélkül. Hány kcal?

Chilis bab hús nélkül. Hány kcal?

Figyelt kérdés

Nem tudom, jó helyen van-e a kérdés, szóval elnézést ha nem.


Szóval részletesebben: 1 konzerv (chili szószos) bab, plusz fél csomag chili szósz. Ebben így hány kcal van? A hús nélkül. Mert azt nem szoktam bele tenni.


2011. jún. 4. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Ha jól tudom az 250g-os. Jó kis kalória és széhidrát bomba!

Kb 850 Kcal, és 200-210 g szénhidrát! Ha azt megeszed, akkor aznap már ne egyél semmit!


Egyébként meg:

[link]

2011. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úristen komolyan? Oo Most megijedtem és megnéztem a csomagon, azt írja, 100g 326 kcal. És ez így sehogy sem 850, főleg meg hogy ő a hússal együtt érti... Na akkor most mi van? Annyira csak nem hízlal, jó, szénhidrát meg minden, dehát kevés kalória... És nem zabálhatok folyton zöldséget sem... Reggelire tükörtojást eszek, rozskenyérrel, az egészséges nem? :D Nem nagyon tudom, hogy kéne rendesen kajálni, ezért nézem csak a kalóriát. Főleg meg hogy a zöldséget nem tudom megenni.
2011. jún. 4. 21:28
 3/12 A kérdező kommentje:
Am nemszeretem a marhahúst azért nem rakok bele.
2011. jún. 4. 21:29
 4/12 A kérdező kommentje:
jah és ebből azért 300kcal-t elégetek a biciklizéssel azért az is számít valamit nem?:D
2011. jún. 4. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

250 g az a 850 kcal, és 100 g tartalmaz 326ot, kb.

Mennyit ettél?

2011. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem feltétlen kell marhahúsból csinálni, én mindig darált sertéshúsból csinálom, és inkább egyél húst, mint szénhidrátot.
2011. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
75%

Ha alapvetően bab konzerv, chilis szószban vagyis nem áll semmi másból csak: ivóvíz, bab, paradicsomsűrítmény, só, chili, (és esetleg kukoricakeményító) akkor az kifejezetten jó diétás étel. 100g-ban van kb. 100kcal ráadásul elég jó glikémiás indexxel.


[link]


Ilyen konzervre gondoltam:

[link]


NEM ILYENRE: (ez rossz, a sok pepihús miatt:)

[link]

2011. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Előző: Igen, pontosan azt a happy-frucht-ot eszem :) Köszi a megnyugtatást, remélem tényleg nem hízlal annyira, mint ahogy a 2. válaszoló mondta. Habár mindkettőben van valami, mindenesetre már megettem :) De régebben 2 konzervet is simán bevágtam, mióta meg fogyózok/csökkentettem a kaját, azóta fél dobozzal is jól lakok :) Szóval szerintem fogyni mindenképpen fogok.

Köszi a válaszokat!

2011. jún. 4. 22:06
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
A terméken a 100g kalória tartalma van feltüntetve, így a 240g töltőtömeggel beszorozva kb. 780 Kcal, nem pedig 100!
2011. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, de mondom, hogy hús nélkül...... Ők beleszámolják azt is, azért azt is kell nézni. Abban van a legtöbb kcal.

Amúgy azt tudja valaki, egy csomag puncs pudingnak cukor nélkül 1.5%os tejjel (fél literrel) mennyi a kcal tartalma? :D

2011. jún. 4. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!