Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hoztak nekem halat de nem...

Hoztak nekem halat de nem merek hozzányúlni hátha még él. Mennyi ideig bírja víz nélkül?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Add tovább.
2011. szept. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Hogy fogod kibelezni? Ha még él, akkor jól fejbe kell csapni.Mondjuk én se bírnám megtenni, ezért el se fogadtam volna.Add tovább szerintem is.Meg akarod várni, míg magától megdöglik?
2011. szept. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erőteljes ütést mérsz a feje tetejére egy megfelelő szerszámmal(kalapács, húsklopfoló)ne hagyd szenvedni sokáig.
2011. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tedd vízbe, rögtön kiderül, hogy él-e még, illetve az is, amikor már nem él = nem mozdul. Ha még él, de kezd a hátára fordulni, akkor már nem sok van hátra neki.

Egyébként én is "klopfoltam", csak valóban durva dolog.

2011. szept. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kölyökkoromban a mamám vett egy tyúkot amely egy hétig élt még a konyhánkban mert nem volt aki levágja...

Képzelhetitek, emeleti lakásban...

2011. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A halat úgy lehet kíméletesem megölni, hogy a kopoltyúja felső részénél késsel benyúlsz, és átvágod a gerincét felfelé, közvetlenül a feje alatt. Nem kell kupán csapkodni, 100%, hogy abban a pillanatban elpusztul. Kicsit véres módszer, de tuti. Remélem érthetően írtam.
2011. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 doboszoli ***** válasza:

Hehe. Ez még a japánoknak is durva lenne. Nyersen megeszik, de élve...

Szedd össze a bátorságod, és bal kéz két ujjával a szemét befogva, fordítsd a hasára,(nem kamu, így nem vergődik)és jobb kézzel alkalmas eszközzel mérj határozott ütést a fej, és a test találkozására, kicsit inkább a fej felé.

Máris lehet pikkelyezni, belezni, sütni-főzni.

2011. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!