Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Watt az jó energiaital?

A Watt az jó energiaital?

Figyelt kérdés

A Wattok közül is CSAK A PIROSRA VAGYOK KÍVÁNCSI.ű


Nekem bejön, de jól jön más véleménye is. (Ne mondjatok nekem más energiaitalokat, nem vagyok rá kíváncsi, csak arra)


2011. márc. 26. 11:15
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Én pedig támogatom a 69%-ost, a Watt legalább hazai termék, a Monster rossz íz, nagyon drága, a kinézet még el is megy, de engem meg pont a Watt pörget fel, mindenkinek más az ízlése
2011. márc. 26. 19:47
 32/39 anonim ***** válasza:
szerintem meg a Monsternek van jó íze...Annál legaláb lehet válogatni több ízből is, és szerintem mindegyiknek jó íze van :) A Watt-nak olyan átlagos íze van csak kb mint a tecsósnak annál többet nem is ér. A monsterben 500 ml van 300ft-ért, van ahol még az alatt is, a Wattban 250 ml 180 ft-ért, na akkor melyik olcsóbb?
2011. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Nálunk a WATT 99Ft, Monster 289Ft
2011. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
akkor vedd a watt-ot ;) bár inkább csapvizet innék a helyedben, mert ugyanolyan kb a hatása
2011. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Hát bameg, már régen kutatom az energiaitalokat, de a legjobb a RED BULL, ha egy ilyen elsőkközti, kuurva erős, jó ízű energiaitalra azt mondod, hogy, jobb a Monster, akkor hülye vagy, Pisi 300-400 forintért, nevetséges
2011. júl. 3. 15:19
 36/39 A kérdező kommentje:
A Red Bull igaz hogy kisebb. és van annyi mint egy monster, de legalább nem hugyból készült
2011. júl. 3. 15:21
 37/39 anonim ***** válasza:

ha igazán felpörgetős italt akarsz akkor próbáld ki a piros v a kék Cocaine-t.

akkora mint a red bull de a leírások szerint 350%-al erősebb nála. [link]

2011. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

32mg/100ml koffeintartalma van, ami az "erősebb" kategóriába sorolja, így azt gondolom a hatása igenis érezhető. kb 120 kcal van egy dobozban így nem sorolnám a nagyon cukros lőrék közé semmiképpen.


Én ezt ittam szintén és értettem hogy csak ez érdekell, de ne mulaszd el megkóstolni a két új ízüket.. alma&körte valamint eper&guava... nagyon komoly mind a kettő a körtés valami díjat is nyert rajta van a dobozokon.

2015. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Vad-Ász ***** válasza:

Nagyon gyenge.

Árban nézve ... itt felénk elég olcsó.. 40 dinár.

Amíg egy Monster 130dinár.... de egy monster az monster....nemlet összehasonlítani,mivel eltörpül a watt mellette.

2015. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!