Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire hizlal a tejberizs?...

Mennyire hizlal a tejberizs? (ha nincs mindenfélével felturbózva)

Figyelt kérdés

1 liter tejet használok hozzá és úgy mérem ki a megfelelő adag rizst hozzá. Ha készen van teszek bele kakaót. Na itt megjegyezném, hogy azért jó néhányat kanalazok bele..

Szóval ennyiből áll, sokszor vacsira ezt eszem. Szerintetek nem kéne?


2011. márc. 13. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Keveset tudsz még a fogyózásról,ha ilyent kérdezel,ugyanis a tejberizs sem hízlal ,ha mértékkel fogyasztod.
2011. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Első válaszolónak! Oda írta, hogy mennyit enne..1liter tejből.Szerintem egy fogyokúrához sok, de nem értek hozzá annyira. bocs az offért
2011. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
egy olyan embernek aki nem fogyózik annak még talán oké (én nem fogyózom de vacsorára tuti nem ennék már tejberizst) feltételezem fogyás a célod.már ott kezdődik hogy 1 liter tej rengeteg. már maga csak az 1 liter tejben van minimum 450 kalória plusz hozzá a rizs is lesz annyi, tehát 900 kalóriás vacsora igencsak húzós még annak is aki nem fogyózik.
2011. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
1 liter tejből? Plusz hozzá még a cukor is, ez így vacsorára egy óriási energiabomba. Én nem fogyózom, de ennyit meg sem bírnék enni. A nem hízlaló, egészséges étkezés egyik alapja az, hogy többször egyél kevesebbet és lehetőleg ne legyen tele cukorral, liszttel stb. Ezt itt túl hosszú lenne kifejteni.
2011. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jajj hülye vagyok most nézem hogy nem gondoltam meg a kérdésem..

1 liter tejből csinálom, csak 3 felé osztom mivel nem csak magamnak csinálom..

2011. márc. 13. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
A kenyér és tészta után a rizsnek van a legnagyobb ch tartalma, több vann benne, mint a krumpliban. Tehát fogyókúra esetén kerülendő a rizs mindenképpen és valóban, nem igazán előnyös - emésztés szempontjából - vacsorára enni. Egyébként isteni finom, valamikor én is előszeretettel ettem.
2011. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Nincs felturbózva, de teszel be egy csomó kakaót? Az nem biztos, hogy túl jó, főleg ha kakaón a cukros kakaóport érted.


Én szárított (nem cukrozott) gyümölcsökkel szeretem turbózni az ilyesmit.

2011. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akárhogy is tejberizst ne vacsira egyél ha fogyni szeretnél
2011. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem fogyózom, szimplán érdekelt a dolog. úgy tűnik beigazolódott amitől féltem, hogy nem kéne ennyire ragaszkodnom ehhez.. annyira a kedvencemmé vált, hogy mikor csinálok vacsorát ez jut az először eszembe. Le kéne erről szoknom.. tudnátok más egyszerűen elkészíthető és egyben finom kaját felsorolni?
2011. márc. 13. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
cézársaláta (elég, ha salátához valami húst hozzádobsz, én múltkor a pörköltből megmaradt hússal ettem nagyon fincsi volt:D ) sonka, vagy amit találsz, rá egy kis tejföl mustárral összekeverve+egy kis fűszer, múltkor ilyet is kotyvasztottam
2011. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!