Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan ne görcsöljek a babáért...

Hogyan ne görcsöljek a babáért? Én nem számolgatok, nem hőmérőzök, de mégis minden gondolatom a teherbeesés körül jár. Próbálom lefoglalni magam mindenfélével, de így sem sikerül elterelnem a figyelmemet.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 10:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez termeszetes, hiszen varod a picurt, csak hitesd el magaddal, hogy a gorcsos akaras nem segit. Nincs ra bevalt modszer sajnos, de egy ismerosom ugy gyozte le magaban a szorongast, hogy mindig ugy tett, mintha terhes lenne. Nem mondta senkinek, csak ugy vigyazott magara, mintha a pozitiv teszt a zsebeben lett volna. A harmadik nem vart nem is jott.
2010. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi másfél éve próbálkozunk, de semmi. Tegnap voltam a dokinál, minden vizsgálati eredményem jó lett, eddig úgy tűnik, velem minden ok. Most a páromat külte el egy andrológushoz, de ő nagyon ockodik tőle. Öszintén én már kezdek ebbe belefáradni.
2010. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én is jártam a te cipődben. Nekem 2 évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy ne azt lessem görcsösen, hogy na vajon megint megjön vagy nem? 2év után feladtam. Mikor már nem görcsöltem rajta(fél év múlva)teherbe estem. Most 4 hós a picurkám.

Pozitív gondolkodás:majd jön ha itt az ideje. Talán még nem stabil az anyagi háttér? Akkor dolgozz ennek megoldásán. Kitartás!!!

2010. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a válaszokat és a biztatást.Próbálok mindig mindenben pozitívan gondolkodni, és én úgy gondolom, hogy már megvan mindenünk, már "csak" a baba hiányzik.
2010. márc. 17. 10:30
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem probalj meg magadnak full programot csinlani, pl.munka, onnan kavezas baratnovel, onnan sportolni stb. stb., szerintem ha egyfolyaban mozgazban es mensz talizol emberekkel, akkor nem fogsz non stop arra gondolni.Sok sikert kivanok neked!
2010. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szívesen várok még válaszokat,történeteket.Köszönöm!
2010. márc. 17. 10:45
 7/20 anonim ***** válasza:
Én sem hőmérőzök,se nem teázok,az ovumat is csak orvosi utasításra ellenőríztem eddig.Kb 1évig én is nagyon görcsösen akartam babát (akkor még nem próbálkoztunk),de nekem nagyon sokat segített gyerekek közelében lenni!Igaz,oviban dolgozom (azt nem mondom h válts munkahelyet!! :)) De szerintem az is egy megolás ha babázol ismerősök gyerekeivel,másoktól is hallottam már h ez segített nekik elterelni a gondolatukat,és hamarabb összejött a baba!!Egy próbálkozást szerintem megér!!
2010. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Mióta próbálkoztok?
2010. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon sokáig próbálkoztunk eredmény nélkül.

3 év után feladtam, elmentem egy új munkahelyre hogy egy ideig ne is gondoljak rá nem figyeltem a ciklusomat stb...

A próbaidőm második hónapjában pedig kiderült hogy terhes vagyok.Ki is rúgtak :(

(az elején gondok voltak feküdnöm kellett)

De nem baj semmi nem fontosabb a babánál aki egészséges és 1 hónap múlva megszületik :)

Sok sikert neked is.

2010. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, január óta próbálkozunk. Tudom nem egy nagy idő,de annyira szeretném azt a babát...
2010. márc. 17. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!