Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan ne görcsöljek a babáért...

Hogyan ne görcsöljek a babáért? Én nem számolgatok, nem hőmérőzök, de mégis minden gondolatom a teherbeesés körül jár. Próbálom lefoglalni magam mindenfélével, de így sem sikerül elterelnem a figyelmemet.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 10:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is január óta próbálkozunk és sajna nálunk sincs még baba!Én tényleg átérzem amit írtál,nem nagy idő tényleg az a 2 hónap,de akkor is aki babát akar,annak ez a 2 hónap is hosszú!Gondoltam Én,hogy ÉN leszek az,aki nem fog rágörcsölni a babára,aztán teltek-múltak a napok és lás csodát teljesen minden gondolatom a baba körül van!

Aztán megjött januárban,februárban már számolgattam egy kicsit,de most is megjött!Asszem Én még türelmetlen is vagyok!Ha megjön ebben a hónapban is,akkor veszek ovu.tesztet is!Na szóval Én asszem rosszabb vagyok,mint Te,pedig Te is nagyon akarod a babát!!

2010. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szia!Annyira örülök,hogy írtál, mintha csak magamat hallanám. Én sem írhattam volna másképp. Én holnapra nem várom, de semmi jelét nem érzem annak, hogy lenne baba, így gondolom megfog jönni. Pedig milyen boldog lennék... A türelemmel nekem is akadnak problémáim! Szorítok neked is! Ha van kedved néha írhatnánk egymásnak, hogy tartsuk egymásban a lelket egy kicsit.
2010. márc. 18. 08:36
 13/20 anonim ***** válasza:

Én tavaly októberben hagytam abba a gyógyszer szedését, azóta megszakítás van.

2009 eleje óta szeretnék nagyon babát, van amikor ez a lelkesedésem alább hagy (szerencsére). Mostanában sikerült róla elterelnem a gondolataimat: virágokat ültettem stb., de most késett egy hetet és úgy bele éltem magam, de ma megjött :((((

És sajnos úgy érzem sokat kell még Rá várnom :(

2010. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

nekem már van egy 1,5 éves babám aki az első hónapban fogant:)

a második babára már vagy 8 hónapja várunk és teljesen a te cipődben járok... baba mellett persze esélytelen a hőmérő és egyebek, max ovu teszt lehetne, de most 2 hónapig nem fogunk próbálkozni, nem szeretnék téli babát:)- Murphy- hogy most fog összejönni:)

sőt én 2 hete úgy émelygek hogy még a háziorvos is azt mondta hogy lehet baba, mert gyengébb volt a menszesz és hogy semmit nem ad a hányingerre mert ha baba lenne azt kiütné a gyógyszer

szóval értelmetlenül szenvedek és még csak segítség sincs

2010. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire görcsölsz rajta, nem fog összejönni. Én is így voltam. Lehet, hogy vicces, de februárban a tengerimalacaimnak kölykei születtek, aminek annyira örültem, lefoglalt, hogy gondozzam őket, és közben sikerült, amire annyira vártam.
2010. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy terhességem,de meg kellett szakítani, mert nem fejlődött megfelelően a magzat. Utánna én is görcsösen, csakazért is szerettem volna egy babát. Nekem is 2 év után sikerült, amikor feladtam, és úgy gondoltam, hogy a hobbimnak, a lovaglásnak szánom a következő nyarat. Nem jött össze a lovaglásos nyár, mert már karácsony körül gyanítottam, hogy valami van, sziveszterre pedig már tuti, hogy egy picúrka növekedett a pocimban. A fiam most 19 hónapos.

Tehát nekem a hobbim iránti teljes odaadás vette el a figyelmemet a teherbeesésről.

2010. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 18:28-as vagyok!X vagyok!

Na mi a helyzet azóta?Levelezhetünk,tartsuk egymásban a lelket!

Rájöttem valamire!Tényleg le kell kötnöd magad/ahogyan nekem is!!Nekem most tegnap előtt óta nem volt időm Net közelébe jutni,annyira elfoglalt voltam itthon is (pedig csak egy másik szobába kellett volna átmennem,de erre sem volt időm!Nem mondom,hogy nem ,de nem annyit gondolkoztam a baba-témán!

Hát nem tudom...!Remélem ebben a hónapban összejön!

2010. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szia!Bumm neki tegnap reggel ismét megjött. Megpróbálom a tanácsokat megfogadni és valamivel lekötöm magam. Lassan már lehet menni a Balatonra a nyaralóban takarítani,ha jó idő van úgyis minden hétvégén ott vagyunk a férjemmel. Abban bízom,hogy nyáron kevésbé lesz időm gondolkodni. Április elején megyek a nőgyógyászhoz az éves rákszűrésemre, azért majd elmondom neki a bánatomat és kérek egy teljes kivizsgálást.Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2010. márc. 20. 15:45
 19/20 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy felfogni, hogy majd akkor jön a baba, amikor Ő akar.
2010. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!

X vagyok!Nagyon sajnálom,hogy megjött!:(

Nekem mikor megjött iszonyatos erő jött rám!Teljesen rákoncentráltam erre a hónapra!Na mondjuk,majd meglátjuk,azért reménykedek!nem voltam annyira elkeseredve,hogy megjött,mint amire számítottam!De már mért is én lennék az,akinek összejön első próbálkozásra!Soha nem volt mázlim,na ebben sincs!

A nyaralós dolog nagyon jól hangzik!Egy lekötési feladat kipipálva!

2010. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!